Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1napot késett a menzeszem, és...

1napot késett a menzeszem, és most is másabb mint szokott lenni. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek 5hónapja, elvileg terhesség kizárva (vagy mégsem?) de nem értem mitől késhetett egy napot, úgy hogy az előző 5hónapba szinte percre pontos volt. és most sokkal kevesebb is meg barnább. de mikor meg kellett volna hogy jöjjön onnantól kezdve végig görcsölt a hasam, minden percben ugy éreztem hogy már biztosan megjött.. de nem.. most meg az állaga olyan mint valami alvadt vér vagy nem tudom... mi a probléma?
2010. aug. 24. 23:55
 1/1 anonim válasza:
egy naptól még ilyen esetben sem kell megijedni, fogamzásgátlónál is ugyan úgy előfordulhat. az alvadt vérrel sincs semmi baj. várj még egy két napot és rendbe fog jönni, ha nem, én akkor sem esnék kétségbe. én is szedek fogamzásgátlót és sok helyen olvastam, hogy kimaradhatnak vérzések vagy akár jöhetnek is szedés közben. ha hónapokon keresztül folytatódik akkor nézesd meg magad, de ennyiért még nem kell aggódni :)
2010. aug. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!