Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert vagyok mindig budos...

Miert vagyok mindig budos odalent?

Figyelt kérdés

Mar evek ota nagyon kellemetlen szagom van odalent, ezert egy ideig nagyon sok intim mosakodot kentem oda,aztan azt mondtak az nem tesz jot,ugyhogy lealltam vele es mostmar csak vizzel mosakszom,alaposan. De furdes utan mar egybol erzem a rossz szagot...cicanadragom is atveszi a szagat es talan mas is erzi a kozelemben..nagyon zavar mar, szegyellem es utalom magam miatta..

Mar mondtam tobb nogyogyasznak is,egyszer kaptam valami ulofurdot masodszorra meg Micovagot,ami egy par napig talan jobba tette,de sajnos ugyanugy visszatert..

Van valakinek valami otlete,hogy mitol lehet ez es mi segithetne? Vagy valami bevallt praktika?


2021. jún. 5. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én amit mondani tudok az az hogy ne sima vízzel mosd mert csak attól nyilván nem megy el a szag. Vannak pl. Olyan szappanok aminek nincs illatuk. Vagy ami nekem be vált az a dove szappan. Tusfurdot azt nem ajánlok ilyen helyekre viszont valamivel mindenképp mosni kell a vízen kívül is.
2021. jún. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
A víz nem elég... Az intim lemosó tényleg jó, napi 1x, furdesnel, kis mennyiségben kell használni.
2021. jún. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a gyors segitseget!

X-epilt meg Nivea intimot hasznaltam regebben, kiprobalom akkor a szappant! :)

2021. jún. 5. 10:29
 4/4 anonim ***** válasza:

A víz tényleg nem elég. Én a lactacyd intim lemosó használom nekem az nagyon bevált.

Ha ezután sem múlik akkor érdemes lenne megint elmenni nőgyógyászhoz.

2021. jún. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!