Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Moderna oltás után késett a...

Moderna oltás után késett a menstruációtok?

Figyelt kérdés
Olvastam a neten gyakorin és egyéb más oldalakon is, hogy bizonyos vakcinák megzavarhatják a menstruációs ciklust. Nekem késik, múlt héten napokig barnáztam, ami eddig még sosem fordult elő és kezdek ráfeszülni arra, hogy terhes lehetek... holnap megyek tesztet venni, de kíváncsi vagyok arra, hogy nektek a Moderna bekevert-e. Nekem az első adag még egyáltalán nem, de a második után az oltási reakció is sokkal intenzívebb volt (láz, erős karfájdalom, stb).

2021. jún. 5. 20:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%

Bemásolom,amit irtam egy másik kérdéshez

Pfizert kaptam


Vérzés zavarom lett,3 napig menszeszelek,majd elmúlik,majd megint megjön,ez igy megy 1 hónapja,plusz alhasi görcs


Bele sem merek gondolni,hogy mit okozott ez az oltás...a nőknél szerintem belebabrált a hormonokba


Valaki nem tapasztalt semmit,valakinek mint nekem,meg a kérdezőnek ilyen mellékhatása van


Másodikat nem vehettem fel,a háziorvosomat tájékoztattam róla,mert szerintünk nagyobb gondot okozott volna,ha a 2.is megkapom


Imádkozom, hogy ne legyen maradandó probléma,szeretnénk tesót,már van egy kislányunk,de vannak olyanok akiknek nincs


Már van pár olyan megjelent statisztika,cikk,ahol meddőséget diagnosztizáltak a hölgyeknék..ugy,hogy már a párnak született gyermek...oltás után meg hirtelen meddőség



Mostani eszemmel nem adatnám be!!! Az biztos

2021. jún. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
51%

Nincs ilyen cikk, vagy statisztika - hivatalos forras csatolás nélkül kijelenteni ilyet felelőtlenség es pánikkeltés.

Ja hát a Görény-felek, meg sok önjelölt "szakember" persze terjesztik a hülyeséget, EZ tény, de nem az amit hazudnak.

2021. jún. 6. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
64%
Hiv forrás: több szakember altal lektorált orvosi szakvélemény, nem face-group, Lenkei... ;)
2021. jún. 6. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
98%

Én nem vagyok szakember,nem vagyok felelőtlen,sem pánikkeltő,csak leirom,hogy én nálam mit okozott...ha eddig minden rendben volt a ciklusommal,kapok egy oltást,és utána minden felborul,akkor mire gondolhatnánk?én,meg a sok hölgy,akinek ugyanugy problémája lett...de öszintén?

Valaki már 8 éve nem menstruált és vérezni kezdett,nem furcsa?áhh nem

Okés,hogy pár hónap múlva rendeződik a ciklus,és ha maradandó gond lesz? Akkor ki az ég vállal felelősséget?

Senki

Én,mert aláirtam azt a nyamvadt papírt,hogy saját felelősségemre adatom be magamnak...ennyi

Se a háziorvosom,sem a nőgyógyászom nem tud rá mit mondani,mert erre nem is lehet,annyit tudott tenni,hogy elküld egy hormonvizsgálatra,plusz hüvelyi ultrahang,stb.

És lesz ami lesz.


De,van ilyen cikk,amint megtalálom,belinkelem

Nézz te is utána,hétről hétre van ilyen eset

Majd lesz Magyarországon is,nem egy ilyen eset,majd meglátod

Pedig azt mondták az okosok,nincs hatással a menszeszre,sem a termékenységre,sem a babákra...és milyen érdekes,már a menszesz probléma,nagyon sok nőnél jelentkezett

Tök mindegy,hogy Sinopharm,vagy Szputnyik,vagy Pfizer...mindegyik megzavarja



Nem voltam oltásellenes,most sem vagyok az,de kiváncsi vagyok,hogy mi lesz késöbb

2021. jún. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
58%

[link]



Jaaa,és a férfiaknak is okoz egyéb problémákat

Nézzétek meg

2021. jún. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
99%
Nekem, 1,5 hetet késett:( és brutál erősen jött meg, hatalmas alvadt vér darabokkal..ijesztő volt. (teszteltem többet is, mind full negatív volt).
2021. jún. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
99%

4-es vagyok

Most nekem is nagyon darabos,életemben még ilyet nem tapasztaltam,gyenge vagyok nagyon

Hivtam a háziorvost,mert mondta hétfőn tudassam vele,hogy mi újság van

Megyek a kórházba,lehet bent fognak tartani,vagyis mondta a doki,hogy ugy készüljek

Már össze pakoltam a cuccomat is

Lehet csinálnak egy egészségügyi kaparást...majd megirom mi volt

Szörnyű

2021. jún. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
98%
Engem májusban oltottak Pfizer vakcinával. Persze abban a hónapban ki is maradt a menstruációm, ahogy beléptem a júniusba, meg is jött de ahogyan az előttem szólók mondták, nekem is nagyon sok alvadt vérdarabok voltak... ilyen még nekem nem is volt😅
2021. jún. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
98%

Hát én pont születésnapom(05.29) el előtt egy nappal kellett hogy megkapjam. És kövi hét pénteken kellett volna hogy megjöjjön. Furcsa módon ,kedden jött meg. Nem éreztem az hogy megömlöttem mint a Niagara. Aztán a kövi két napban megszokott módon véreztem aztán elmúlt majd 1 napig semmi, majd újra vérezgetett.

Nem akartam beoltatni magam,de megfenyegetett a suli a gyakszi miatt hogy kötelező. Ha nincs gyakszi letöltve akkor év ismétlés.

2021. jún. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon sajnálom, hogy ez ilyen sok embert érint és hogy ennyire sok problémát tud okozni :(

Úgy gondolom, hogy ez sokkal jobb, mintha magát a vírust kaptam volna el, mert az elvileg még durvább szövődményeket tud okozni, plusz veszélyeztetett vagyok, de elég aggasztó ez a menstruáció késés és az esetleges meddőség kockázata...

Kitartás mindenkinek!

2021. jún. 8. 23:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!