Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A vakcina, legyen az bármelyik...

A vakcina, legyen az bármelyik fajta, belezavarhat a menstruációs ciklusba?

Figyelt kérdés

2021. máj. 31. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Igen.
2021. máj. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Az AstraZeneca-t és a Janssen vakcinát (Johnson&Johnson vakcinája) kihagytad a hashtagek közül.


Amúgy szerintem simán, de ezt nem hiszem, hogy kutatták még. Párom és az Ő szülei is többféle gyógyszert szednek, Ausztria és Magyarország között ingázik rendszeresen, nyáron menn(én)ek Romániába, a folyamatos, állandó tesztkényszer kivédése miatt kellett oltakozniuk, különben mivel ő is és a szülei is többféle gyógyszert szednek , ezért kifejezetten necces minden ilyen "új" szer a kikísérletezetlen mellékhatások összjátéka miatt, de nem tud az ember mit csinálni, be kellették adatni, mert különben nagyon nehéz jönni-menni a világban, márpedig a nyár azért sokaknak erről (is) szól.

2021. máj. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a második eltolta kb 1 héttel a mensit, viszont a jó oldala hogy legalább fájdalommentes lett.
2021. máj. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Ausztriában ingyenes a teszt, Magyarországon viszont nagyon nem az, szerintem tán Romániában sem. Így egyszerűbb az oltakozás.
2021. máj. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3., ha még esetleg olvasod, melyik vakcina volt az, amelyik eltolta a menstruációdat?
2021. máj. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindegyik okozhat ilyet.
2021. máj. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ez teljesen egyéni, illetve azt se felejtsük el, hogy sokan már emiatt is stresszelnek és az köztudottan tolja a menstruációt.

Én személy szerint halál nyugodtan mentem be (nem ez lesz az első oltás amit kérek, hpv, hepatitis a, hastífusz és egyebeket mellett) és nekem napra pontosan jött meg, ahogy szokott. Barátnőm max amiatt félt, hogy majd nagyon fog fájni a karja de végül neki is időben jött. (Amikor előkerültek az ilyen eltolós hírek, akkor a barátnős csoportban ki lett beszélve minden)

2021. máj. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

3as vagyok.

Nem csak velem fordult elő, még 3 ismerősömmel is (Astra, Sino, 2 Pf.)

2021. máj. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első Pfizer után 20 napos ciklusaim lettek. A második után normálisan jött.
2021. máj. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Május 26.-án kaptam a 2. Sinot, azóta megvan a bajom a mai napig. Szerdán megyek dokihoz.
2021. jún. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!