Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől múlhatna el ez a kelleme...

Mitől múlhatna el ez a kellemetlen folyás?

Figyelt kérdés
Pisiszerű folyásom van évek óta és addig húztam halasztottam az orvost míg mára eléggé eldurvult a dolog. Egy nap van, hogy megyek a buszon és érzem mintha pisilnék de érzem közben, hogy a folyás ami ilyen krémes állagú. Néha rettenetesen viszket és emiatt tök piros lesz és mellesleg hámlik ilyen fehér hártyafoltokban. Mostanra meg ha bárhol pisilek és végzek, utána megint mehetek vissza mert egyből érzem a folyást mintha mikor pisitlem akkor elengedett volna a folyás is csak pont mikor már felöltöztem. Nem kéne ilyen folyásnak lennie nekem, tiszta bugyiban kéne maradnom nem pedig ilyen betéttel lenni mindennap. Már néha feladom a gyógyulást de 2 orvosnál sem tapasztaltam javulást. Igaz mind 2 orvos ugyanazt a szájon ét szedhető kapszulát adta (fluconer) majd egyik a canesten krémet másik meg valami más zöldes tubusos krémet de semmi nem használt. Már mindent bevetettem szinte a pamut bugyit de ennek semmi értelme nagyon mert mikor nem otthon vagyokakkor betétet kell haszálnom, vagy ülőfürdő, intim tusfürdők, sima víz de mindig van ez nekem és szeretnék végre tiszta lenni ott lent semmi folyással. Amúgy egyik se vett kenetet mert szűz vagyok, de mindkettő ugyanazt diagnosztizálta, a hüvely heveny gyulladása, gomba. Megérné egy harmadik orvoshoz is menni vagy menjek az előzőhöz? Mert a 2 orvos közül az első eléggé közömbös volt és ezért mentem máshoz aki azért jobb volt. Bánom, hogy ennyit húztam a dolgot 5 percért szinte...Több éve szenvedek ebben. Már voltak emiatt kellemetlen pillanataim mint 1-2 alkalommal valaki érezte a szagot de akkor még nem hordtam betétet és még új volt ez a dolog..De mostanában már többször cserélem a betétem még akkor is ha érzem a folyást épp.ÉS sárga foltot hagy. Kellemetlen. Van számomra bármi tanácsotok erre? Nincs párom és sosem szexeltem még sőt ezzel a betegséggel nem is fogok addig amíg ki nem gyógyulok szerintem mert alapból kellemetlen nekem.24l vagyok.

2021. jún. 5. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp érdemes lenne egy rendes orvost találni. Én magánba járok, mivel az SZTK-ban nem volt jó tapasztalatom. Addig is próbálj meg kevesebb cukrot enni, és grapefruit cseppeket szedni. Dm-ben Rossmannban is lehet kapni:) Jobbulást!
2021. jún. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mar legalabb 10szer irtad ki ezt a kerdest... menj el masik nogyogyaszhoz es csinaltass kenetvizsgaltot!
2021. jún. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2.bocsd de ha van is hasonló nem én írtam ki most írok ebben elsőnek ha zavar nem kötelező válaszolni :)
2021. jún. 6. 15:25
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan orvost, akinek van mikroszkópja és nem csak a tünetekből diagnosztizál, hülyeség, hogy nem tud kenetet venni, az csak egy vékony pálca.
2021. jún. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4.és mégis hogy keresekk olyat akinek van mikroszkópja?

:D..

hol tüntetné fel?

2021. jún. 6. 23:14
 6/11 anonim ***** válasza:
ne nőgyógyászatra menjél el. a nőgyógyászat nem erre van tulajdonképpen specializálódva, nemi gyógyászat std. ott rendesen megvizsgálnak mivel, hogy ilyen panaszokra vannak szakosodva. normális helyet kell keresni, addig csak feleslegesen dobod ki a pénzt. kenetet mindenképpen KELL, hogy vegyenek máskülönben nem derül ki semmi
2021. jún. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a honlapon szokták jeleuni, de ha végighívod őket, kérdezz rá. Van, aki direkt erre specializálódik, nem tudim merre laksz, de pl. BP. Dr. Ujházy András. Ott egyből megnézi a kenetet.


4-es

2021. jún. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7.köszönöm és ő ingyenes vagy fizetős?
2021. jún. 7. 11:55
 9/11 anonim ***** válasza:
minden normális orvos fizetős lesz
2021. jún. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9.rendben köszi!
2021. jún. 7. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!