Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dietatol keshet a menstruaciom...

Dietatol keshet a menstruaciom? A teszt par nap keses utan kimutatna a terhesseget?

Figyelt kérdés
Eddig is ingadozo volt az evek alatt, de mar egy eve beallt arra, hogy honap elejen jon meg masodikatol hatodikaig bezarolag. Az utobbi ket menstruaciom masodikan jott meg, ket hete valtottam etrendet zoldseg-gyumolcs-hus harmasra es 1200 kalorias dietat csinalok. Meg ma sincs semmi, tegnap csinaltam egy terhessegi tesztet, negativ lett. Ha terhes lennek ennyi keses utan mar kimutatna a pozitivat?

2021. jún. 6. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kimutatná, igen, és túl szigorú diéta okozhat eltéréseket.
2021. jún. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a diéta befolyásolhatja. Ha pedig védekezés nélkül szexelsz, akkor lehetsz terhes.
2021. jún. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Mivel kb éhezteted magad, igen.


1200 kcal arra jó, hogy feküdj az ágyban és vegetálj.

2021. jún. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1200 kalória semmi. Próbálj valami normális, középutas étrendet (nem diétát) kialakítani!


Ha már a menstruációd is leállt, akkor már nagyon nincs rendben a tested.

2021. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Életmódot válts ha fogyni akarsz és ne 1200 kcal-t egyél mert az semmire sem elég mert egy kisgyerek eszik ennyit egy nap alatt kb.Minimum 1600 de az is alsóhangon.Nyilván függ a testmagasságodtól és az aktuális súlyodtól+mennyire vagy aktív+hány éves vagy+nemed(de nyilván nő vagy ha menzesz probléma van).Számold ki a napi alapanyagcsere értékedet és aszerint egyél.Egy tanács:makrotápanyagra figyelj
2021. jún. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha túl kevés kalóriát viszel be a szervezetedbe és éhezteted magad akkor a menstruáció is elmaradozhat. Próbálj meg kicsivel többet enni legalább 1500 kalóriát
2021. jún. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Lehet a diétától, és nem feltétlenül mutatná még a teszt, nekem 9 nap késés után lett pozitív, mert nem középidőben, hanem később volt peteérésem
2021. jún. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Ma is teszteltem elso vizeletbol, szinten negativ lett :/
2021. jún. 7. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!