Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek a tünetek utalhatnak...

Ezek a tünetek utalhatnak mellrákra?

Figyelt kérdés

A bimbóudvarom teljes nyugalmi állapotban mintha a mellbimbó körül így kiállna, el van deformálódva. Illetve eresek voltak mindig is a melleim. Pár hete éreztem csomót is a hónaljamban, arra azt gondoltam gyulladás stb, el is múlt, de most olvastam hogy az is lehet tünet. Valami hormonproblémám is lehetett az előző ciklusban, mert a mensim előtt egy héttel pecsételő vérzésem volt.

Nőgyógyászhoz mindenképp megyek, viszont a tapasztalatokat szívesen meghallgatnám.



2021. jún. 7. 00:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán, a mellbimbó/udvar többféle képen állhat, az erek normálisak. A pecsételés progeszteron hiányra utal, nincs köze a melledhez.
2021. jún. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, ettől függetlenül érdemes megmutatni.
2021. jún. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a bimbóudvar alapból ilyen, akkor ne aggódj. Ha korábban nem ilyen volt, és változott, akkor annak viszont oka van, ami lehet mellrák is, de hormonális probléma is.

A hónalji nyirokcsomóduzzanat meg inkább gyulladásos folyamatra utal. Ha mellrákból eredő áttét lenne, nem múlt volna el.

2021. jún. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem ilyen alapból, talán pár hete tűnt fel a furcsa formája. Igazából a nyirokcsomó duzzanatot érzek a másik oldalt is, illetve mindkettő hónaljam fáj ha megnyomom, kicsi csomót mintha éreznék de nem biztos. Azonban remélem a korom kizárja ezt, mivel 18 alatt vagyok
2021. jún. 7. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!