Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pfizertől menstruációs zavarok?

Pfizertől menstruációs zavarok?

Figyelt kérdés

Van köztetek olyan, aki a pfizer oltást kapta és megváltoztatta valamilyen mértékben a ciklusát?

(Eddig nem vagyok oltva, de most úgy néz ki nem lesz más választásom. És tudom, hogy nincsenek a jövőre nézve statisztikai adatok, de pl. gyermekvállalásra vajon mennyire hathat ki, ha felborul a ciklus...)

Köszönöm a véleményeket előre is!



2021. jún. 8. 13:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 nappal kesobb jott meg, de korabban is volt mar ilyen, es nem is fajt annyira, mint szokott, de ilyen is volt mar. Semmi mas hatas.
2021. jún. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Igen, a covid oltások felboríthatják a ciklust.
2021. jún. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Mind a két oltás után,1 héttel hamarabb jött meg.
2021. jún. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Azt elmondanád, hogy mégis mi köze a gyermekvállalásnak ahhoz, hogy -esetleg- máskor lesz a ciklusod??
2021. jún. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

4-es:

Igazából csak 1-2 ciklust borít fel, de lássuk be, ez akár annak is lehet az oka, hogy rástresszelünk vagy direkt be akarnak egyesek mesélni mellékhatásokat, stb. Hosszútávon nem lesz következménye a női méhet illetően, tényleg csak annyi, hogy a mensid eltolódhat, vagy előbb jöhet, vagy kimaradhat.

2021. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

5.

Ez így is van, csak a kérdezőt nem értem.

2021. jún. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hát igazából arra gondoltam (lehet rosszul fogalmaztam meg elnézést), hogy ha esetleg hosszú távra felborítaná a ciklust, vagy valami komolyabb problèmát okozna..

De akkor valószínű csak az első pár hónapra lehet jellemző..

2021. jún. 8. 15:52
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Már több mint 100millió ember kapta meg a Pfizert.

Ennek legalább a fele nő volt.

Te is túléled majd.

2021. jún. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú távon eddig senkinek se borította fel akinek ismerek és ilyen kutatást sem olvastam még. Te talán ismersz ilyent?
2021. jún. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Pfizert kaptam, percre pontosan jött meg a havim, semmit nem változtatott bennem az oltás. Azóta is ugyanolyan a ciklusom.
2021. jún. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!