Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eletem első tamponja fájhat?

Eletem első tamponja fájhat?

Figyelt kérdés
Szóval most használók életemben először tampont (Szűz vagyok), és fel helyeztem amilyen mélyen csak lehetett, ilyenkor normális ha kicsit feszítő érzést érzek? Vagy esetleg rosszul használtam? mert a fájdalom el viselhető csak olyan halo megis csak itt vagyok szintű?

2021. jún. 7. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Igen, míg szűz voltam nekem is fájt.
2021. jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Elvileg szűzen nem kellene használni… Én ezt be is tartottam. A méret se mindegy. Szerintem neked a legkisebb méretűt lenne érdemes használni.
2021. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ez butaság, nyugodtan használhatják szüzek, sőt még kelyhet is lehet, én is használtam mindkettőt mert annyira erős a vérzésem, hogy betéttel nyilvános helyen rohadt kellemetlen ahogy tocsogok a vérben


az első alkalom az fájhat, én is éreztem, pedig akkor még a legkisebbet használtam, idővel jobbnak kell lennie, ha viszont később is fáj, akkor lehet, hogy rosszul rakod fel

2021. jún. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig megvárom így évek múltán is, hogy kicsit jobban elkezdjek vérezni, mert párszor betettem így az első cseppek után... na, az kellemetlen volt, mert kicsit száraz volt.. remélem, nem túl undorító így leírva, csak szerintem ez is elképzelhető.


Volt olyan is, hogy nem tudtam a megszokott pozícióban felhelyezni, mert nyilvános wcben voltam és még kezdő, olyankor eléggé éreztem, mikor leültem. :D

2021. jún. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szűz voltam mikor elkezdtem használni, nem fájt
2021. jún. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Maga a felhelyezés fájhat, ha nem vagy még olyan ügyes. Ha jó helyen van, szűzként sem lenne szabad érezni.
2021. jún. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én apszolút nem tudok tampont használni,inkább nem kínzom magam.
2021. aug. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!