Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jók a Kínából rendelt menstruá...

Jók a Kínából rendelt menstruációs kelyhek is?

Figyelt kérdés

Szívesen kipróbálnám a menstruációs kelyhet, de nem tudom melyiket vegyem.

Elég nagy az árkülönbség, és látszatra nincs különbség a termékek között.

Ha rendelek Kínából egy kevésbé márkás darabot, amit inkább csak azért vennék, hogy kipróbáljam milyen (nem használok tampont sem, nekem valahogy nem komfortos, ezért félek, hogy a kehely sem lesz), akkor az nagy baj?

Biztosan van valami különbség márka és márka között, de nem szeretnék egyből egy több ezer (vagy tízezer) forintos kelyhet venni, ha utána nem tudom használni.

Nektek van kelyhetek? Mesélnétek róla, hogy honnan van, milyen gyakran használjátok stb.?



2021. jún. 11. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne ne és ne!

Nem megbízható, nem is biztos, hogy orvosi szilikonból gyártják.


Ha mindenképp tesztelni akarod a mensi kelyheket, van a DM-nek is saját márkása. Nem mindenki szerint jó, de talán kezdésnek ha ilyen logikával akarsz csak tesztelni, megfelel.

De semmiképp se vegyél kínából.

2021. jún. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Nem!


Hülye saját márkás másolatot se, mint a rossmann/dm. Csak és kizárólag megbízható helyről /gyártótól.

Selena és MeLuna van valamelyik ilyen drogériában, azok jók,de mérned is kell, hogy tudd, melyik jó.

Fb csoport: [link]


Én csak a normál Saalt kelyheket használom. Egyszerűen kinyílnak és duoban 20eFt volt.


A tampon felszívja az összes nedvességet, ezért kényelmetlen és fájdalmas is. A kehely, ha jót választasz akkor észre sem veszed, hogy bent van. Velem volt már ilyen. Elfelejtkeztem róla, mert nem is éreztem.

2021. jún. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Neee, a kínai nagy része nem orvosi szilikonból készül tehát fertőzés veszélyes. Olyat válassz ami 100% orvosi szilikon.

Én a hormonmentes oldalon vettem a ladycupot. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

2021. jún. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha kipróbálnád csak a felhelyezés gyakorlása miatt, akkor OK lehet a kínai, de amúgy ne! Ki tudja miből van, milyen egeszsegre káros anyagok válnak ki belőle.

Yuuki kelyhet (soft) vegyél ha ár/érték arányban ideálisat keresel.

2021. jún. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20%
Kipróbálásra oké. Legalább tudod, hogy kinyílik-e rendesen vagy túl széles. Sokáig ne hagyd bent, de összességében nincs nagyobb egészségre gyakorolt kockázata mint műanyqg palackos vizet inni.
2021. jún. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!