Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatos tompa méhtáji...

Folyamatos tompa méhtáji fájdalom menstruációk között lehet endometriózis miatt?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdtem érezni, ma már kicsit mintha görcsös is lenne és a derekamat is érzem. Elvileg nem kéne megjönnie még egy hétig, bár pár napja kaptam a második Pfizer oltást és az első után is két hétre jött meg a szokásos rendszeres helyett.


Időpontot ma kértem a dokimhoz, de csak későbbre tudott adni, az asszintessel beszéltem így nem is tudott semmit mondani.


Van valakinek ötlete/tapasztalata ezzel kapcsolatban?



2021. jún. 10. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Régebbi a kérdés, de nekem ugyanez van, csak kínai oltás után 1 nappal jött ki. Azóta járok kivizsgalasokra, mi lehet ez, de normális nőgyógyászhoz nem sikerült még kerülnöm. Hasi UH pipa, nem találtak semmit, 2 nőgyógyász UH-n szintén sem talált semmit, széklet ok, húgyúti fertőzés lehet, mert a tenyésztés nagyon magas baktériumszámot mutatott ki. Szedtem antibiotikumot 5 napig, amiatt nem hogy jobb lett, meg a hugyutam is el kezdett fájni, előtte nem volt tunetem. Endometriózis lehet, de nem sikerült eddig olyan orvost találnom, aki kezelne is, megvizsgálna.

Ha gondolod,írj!

2021. szept. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!