Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a szex a barátommal, ti...

Fáj a szex a barátommal, ti mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Már egy ideje fáj a párommal a szex, hiába lazulok el, nem múlik a fájdalom. Voltam már 2 nőgyógyásznál, volt amelyiknél nem is 1x, és adtak kúpot, gyógyszert, mindent beszedtem előírás szerint, de nem múlik a fájdalom. Nincs másik problémám, csak ez 🙂 azóta a fogamzásgátló szedését is abbahagytam, mert ugye elvileg az sem tesz jót ilyen szempontból.

Hüvelygyulladásra tippeltek, de még mindig fennáll az állapot. Következő hónapban megyek ismét, de addig gondolkoztam azon, hogy megpróbálkozok mással. Valamilyen teát, vagy éppen vény nélküli készítményt tudtok ajánlani, ami nektek bevált?

Köszönöm, hogyha segítetek😌


2021. jún. 11. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Használj vagisan hüvelykrémet.
2021. jún. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
És ne légy áldozat, hogy a barátod élvezzen, te meg szenvedj.
2021. jún. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a pároddal fáj, akkor próbáld ki mással.


Viccelek, hüvelyi ultrahang, kenet tenyésztés volt már?

2021. jún. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Voltam már hüvelyi ultrahangon, 2x, a többi még nem volt.
2021. jún. 11. 15:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdés hogy mid fáj és milyen fájdalmat érzel?

Nekem pl endometriózisom van és kés szúrás szerűen fáj a méhem-méhszájam és a csipő csontom felett az oldalam szex közben.

2021. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem olyan, mintha nagyon nagyon szűk lennék, és úgy feszítene a hüvelybemenetnél.
2021. jún. 11. 16:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van olyan 20-30 mp-ig, addig lassan, óvatosan kell rámozognom, aztán miután teljesen bennem van már mehet a menet.


Neked utána is fáj? Mert én aztán már nagyon élvezem, csak a behatolás része kellemetlen. Szűk vagyok és hiába izgat fel, meg tocsogok :d

2021. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor próbáljátok meg sikosítóval.
2021. jún. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem eddig nem volt problémám, szóval nem azzal van a baj hogy szűk lennék
2021. jún. 15. 19:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!