Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen orvoshoz menjek ha...

Milyen orvoshoz menjek ha viszkető fenék problémám van?

Figyelt kérdés

Több hónapja feltűnt, hogy néha rettentetesen viszket a fenekem, pontosabban a fenék lyukamnál.

Néha véres is marad a wécépapír de lehet az erőlködéstől bár néha nem is szoktam erőlködni nagy wc közben de úgy is kicsi vér van rajta.

Meg felfedeztem kis púpot ott, olyan kicsit hosszúkás de érezhető, hogy ott van egy kis pukli és kicsit zavar.

De a viszketés nagyon zavar.

Alapból van hüvelygombám amit kezelek már és megnézettem, de szörnyű hogy már a fekenekem is viszket.

Székletemben semmi változást nem észleltem, csak néha kicsit folyósabban jön ki (bocsi ha undi) mint máskor.

Már tényleg kellemetlen, nem egész nap szokott lenni de jobb ha nem lenne.

Milyen orvos szakosodott erre? nőgyógyászhoz is lehet ezzel menni vagy ide más kell?

Meg tudja azt is vizsgálni, ha netén férges lennék? Ami remélem hogy nem.

Hogy zajlik egy ilyen vizsgálat?

Nincs partnerem, sosem szexeltem, szűz vagyok.

23l



2021. jún. 11. 17:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem aranyér.
2021. jún. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Végbél problémákkal proktológus foglalkozik.
2021. jún. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Bememo87 válasza:
100%
Ha férges lennél, egyéb tünete is lenne. Az aranyér valószínűbb.
2021. jún. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Proktológushoz menj, szinte biztos, hogy aranyér.
2021. jún. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg aranyer plusz gomba, amire Canestent vennek.
2021. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Háziorvos. A tünetek alapján majd küld, ahová kell, de akár székletmintát is küldethet laborba.
2021. jún. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
En is aranyérre szavazok
2021. jún. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a sok választ de a kérdésre pont csak 2 ember válaszolt igazán.így még mindig nem vágom hova kéne mennem :D

proktológus, háziorvos?

2021. jún. 12. 02:30
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

A háziorvos is meg tudja nézni, ha biztos benne, hogy aranyér, akkor tud rá kúpot, vagy kenőcsöt ajánlani, vagy írni. Vannak recept nélküliek is.

De a terület szakorvosa a proktológus, ő kétes esetekben jobban meg tudja állapítani, hogy az-e, vagy más. De szerintem is aranyér.

Én személy szerint a háziorvost kihagynám, nem szeretném, ha olyan doki nézegetné az aranyérmet, aki máskor max a felsőtestemet, meg a torkomat nézi. Míg a proktológus minden nap sok ilyet lát. Először vennék rá recept nélkül valamit. Ha nem segít, vagy ha el is múlik, de később visszatér, akkor a proktológust látogatnám meg.

2021. jún. 12. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Proktológus. (Egyetértek az előttem íróval, jobb ha kihagyod a háziorvost.)
2021. jún. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!