Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire utalhat ha mostanában...

Mire utalhat ha mostanában sok problémám? (24l)

Figyelt kérdés
Egy ideje feltűnt, hogy néha viszket a fenekem, pontosabban a fenéklyukam körül. Meg ott felfedeztem egy kis dudort is, ami nem pont dudor alakú inkább olyan kinövés szerű. És néha mikor megtörlöm ilyen véres lesz kicsit a papír. De a legrosszabb mikor ma is éreztem, hogy mintha pukiznom kellett volna de ehelyett valami folyós fosás (bocsánat a gusztustalan jelzőért, de finomabban nem tudtam fogalmazni) szerűség jött ki volna belőlem, amit nem tudtam visszatartani és hát a bugyim kicsit nedves lett. Néha meg nehézkesen megy a nagywc, van amikor folyósként jön. Szó szerint mintha pukiznék és hallani is de közben ez a folyós cucc jön ki..Ilyen párszor előfordult velem de csak itthon szerencsére. Mi lehet ez nekem? Sokat ülök itthon az igaz de korábban sosem volt ilyen gondom és elég kínos. Főleg, hogy nem csak a fenék tájékomon van gond hanem régóta küzdök ezzel a hüvely gombás fertőzéssel amiből mintha nem tudnék kigyógyulni. 2 orvosnál is voltam, kaptam különféle krémeket, tablettákat, kapszulát de a viszketés, büdös folyás megmaradt ja meg a fehéres hámlás. Évek óta van (csak a hüvelyi) mivel csak előző években szedtem bátorságot hozzá sajnos, néha olyan szinten viszket ott lent, hogy megőrülök, meg a folyás is néha olyan mintha bepisilnék. Egyszer buszon ültem majd felálltam és egyből éreztem mintha bepisiltem volna de ilyenkor azért tudom, hogy ez a folyás mivel olyan krémszerű és fehéres. Meg wécézés után néha érzem ahogy felálltam ugye végeztem, megyek a dolgomra és pár lépés a wécétől és megint érzem hogy folyik, de mintha bepisiltem volna. Hogy szabadulhatnék meg ezektől a dolgoktól? Annyira szorongok emiatt. Kenetet amúgy nem vett egyik orvos sem mert szűz vagyok gondolom és barátom sincs, nem is szexeltem. Nem tudom már milyen orvoshoz menjek. Néha feladom a reményt. De nem kellemes mindennap ezek miatt aggódni. Főleg betétet is hordani emiatt. Lehet valami komolyabb bajom is van amiért ezek megjelentek nálam? Pár hónapja meg valami serrborheát is elkaptam, mert egy ideje intenzív korpás lettem, kb felkapartam és milliónyi kis pihe szerű lett egy kupacban, viszketett az arcom, a homlokom, a nyakam egy helyen, a homlokom is hámlott így ezt orvoshoz mentem vele és ezt mondta. Meg mentálisan is lehetnek gondjaim, mert talán évek óta furcsa dolgokra érzek kényszert és folyamatosan ismételgetek egy adott tevékenységet míg nem érzem kellemesnek, mellette negatív gondolatok, zavar ha nem passzol valami valamivel. stb ezzel mondjuk nem voltam orvosnál mert nem jutok el most és évek óta mehetett úgy, hogy fel se tűnt csak mostanában. Légyszi kíméljetek az értelmetlen válaszoktól ha lehet!

2021. máj. 17. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Elég szarul működik a tested. Végbéltájékon lehet aranyér, hüvelynél bármiféle fertőzés (bakteriális vagy gombás), ami nemcsak közösüléssel kapható el.
2021. máj. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom hol élsz, de Székesfehérváron van egy nagyon jó nőgyógyász.


Dr Schandl Károly. Van magánrendelése is, de kórházban is elérhető. Nálunk több mint 40 éve hozzá jár mindenki. Mindig megoldott mindent.


Ezt a gombás vagy vírusos dolgot hamar meg kell szüntetni!

Utána esetleg beszélhetnél egy pszihológussal. Szerintem segítene.

2021. máj. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2.Budapesti vagyok..
2021. máj. 18. 00:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor dr Fazekas-Burcsa Anita
2021. máj. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát a fenéktáji problémád tipikusan aranyér. Nekem is most jott ki 2 honapja, épp 30as szulinapomra. En is detto sokat ulok, viszket, dudor, nehezen tudom kitorolni. Vegyel a neten ilyen O alaku ulo párnát, vannak minden féle kitomottek, vagy felfujhatosak is, és ulj azon. Úgy a segglyukad a levegoben lesz és csak a farodon fogsz ulni. Az nekem nagyon sokat segít. Igaz van amelyik kemény, és meg kell tanulni rajta ulni, mert valamelyik nyomja a seggem vagy elol a combom, de ha találsz jot, nagyon sokat segít. Utána a viszketés is szinte totál elmulik.

Huvelyi problémáidra sajnos nem tudok szolni férfiként, de legalább jobbulást kívánok. Sajnos anno az exem is hasonlo volt, mindig volt valami huvelyi baja, fertozés, folyás, stb. Ugy hogy megértlek.

2021. máj. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
Első blikkre SIBO-nak tűnik.
2021. máj. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!