Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lh teszt vs hőgörbe vs UH?...

Lh teszt vs hőgörbe vs UH? Mit vegyek figyelembe?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy előző hónapban voltam dokinál és mondta aznap és másnap várható az ovuláció. Csináltam tesztet az teljesen negatív volt. Ez volt május 7-8. Aztán 10.en pozi lett az LH clairblue tesztem akkor éreztem is. De nem lett belőle semmi. Ebben a hónapban elkezdtem vezetni a hőmérsékletet is a ciklus.hu és a ferty is június 9 re húzta be az ovut. De akkor az LH teszt nega volt. Sőt 9- 11ig majd most szombaton pozi lett. Mit kell ilyenkor figyelembe venni? Fel éve próbálkozunk :(

2021. jún. 13. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A teszt elore mutatja a hogorbe pedog kesobb igazolja be. A hogorbehez tobb honap kell hogy lasd a statisztikat. Az orvos azt latta hogy meg fog repedni. Lehet az tolodott ki jobban. A tesztet tobb napon at vezesd hogy lasd mikor erosodik. Egyszeri alkalom nem jelent semmit.
2021. jún. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az üzenet:

Szia! Digitális az lh teszt azon nem erősödik a csík. Vagy pozi vagy negatív. Az aktuális napon mosolyog. Az nekem 1 volt. Szombat.vasarnap már negatív volt.az előtte lévő napokban is. A hőgorbe alapján pedig már régen megvolt az ovu.

2021. jún. 14. 00:22
 3/3 A kérdező kommentje:

Fertility Chart:

[link]

2021. jún. 14. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!