Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok jó tippeket adni,...

Tudnátok jó tippeket adni, hogy gyógyuljak ki az oda-vissza fertőzésből?

Figyelt kérdés
Pár hónapja kezdődött felfázásos tünetekkel. Két féle bacit találtak, kaptam erős antibiotikumot, de menstruációt követően visszajöttek a tünetek. Voltam nőgyógyásznál is, végigcsináltam egy Klion kúrát, átmenetileg jobb lett, de vérzés után megint kezdődött. Közben próbálkozok mindennel, hüvelykúp, probiotikum, ülőfürdő, tea, tőzegáfonya... nincs véres vizelet, viszketés, STD, UH szerint is minden oké, de kezd elegem lenni az állandó alhasi, tompa fájdalomból, vizelési ingerből, puffadásból. Úgy puffad az alhasam, mintha terhes lennék. Dokik szerint ide-oda fertőzök a hüvely és a hólyag között, de érdemi segítséget nem kapok, és őszintén szólva nem is akarnék több antibiotikumot szedni, csak ha nagyon muszáj (egyszer még visszamegyek a dokihoz, hátha). Aki hasonlókat élt át, mi vált be végül? :(

2021. jún. 13. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Tenyésztés volt?
2021. jún. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Senior Séf ***** válasza:
17%
Érdemes lenne egy ideig zsírral készült kajákra átállni. Az immunrendszer állapota nagyban függ az epetermeléstől, márpedig az étolajoktól nem nyílik normálisan a vater papilla, nem ürül megfelelő mennyiségű epe.
2021. jún. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A tőzegáfonyát nagyon jó, hogy szeded, ne hagyd abba! Már évek óta több embernél is láttam, ahogy nagyon hatékonyan szünteti meg a legdurvább visszatérő felfázást is. Ami az étkezést illeti, tudnám ajánlani, hogy több friss zöldséget, gyümölcsöt, gabonát fogyassz és kevesebb húst, tejet, tojást.
2021. jún. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

D-Mannose Powder és Tőzegáfonya kapszula C vitaminnal. Bio boltból szerezhető be. Nagyon tudom javasolni a használatát. Szerintem zseniális termékek. Együtt kell használni őket. Nem azonnal van eredmény, de 2-3 hét után már nagyon nagy változást tud eredményezni. És már 1-2 nap után is érezhetően jobb a helyzet.

És a kávé, fűszeres ételek, alkohol a hólyagot nagyon tudják ingerelni, ezért kerülendőek, főleg a kúra alatt. Ha kávézol, akkor max. napi 1. Jobbulást kívánok.

2021. jún. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ja és szénsavas üdítő szintén kerülendő.
2021. jún. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat! Vizelet tenyésztés volt, arra szedtem gyógyszert, nőgyógyászatilag pedig elvileg minden rendben most (rákszűrés nem mutatott semmi rendelleneset), tünetek mégis vannak. Biztos, ami biztos, nem hagyom abba a tőzegáfonyát, és köszönöm a többi tippet is, ki fogom próbálni őket. Muszáj, mert baromi zavaró ez az egész. :( Fene se gondolta volna, hogy ennyire el tud ez húzódni, a régebbi felfázásokból viszonylag hamar gyógyultam. Kávét napi egyet iszok, az üdítőket pedig próbálom lecserélni sok-sok teára. Remélem nemsokára jobb lesz.
2021. jún. 18. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!