Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ismertek Budapesti nőgyógyászt...

Ismertek Budapesti nőgyógyászt aki kigyógyít végleg az évek óta fennálló hüvelyi fertőzésből? Már nagyon el vagyok keseredve, rengeteg gyógyszert kipróbáltam már. Ismertek jó nőgyógyászt vagy valamilyen gyógymódot ami bevált?

Figyelt kérdés
2016. márc. 8. 11:18
 1/1 anonim válasza:
Ha még aktuális: Dr. Ujházy András a legjobb szerintem. Gombára specializálódott, de bakteriális fertőzésben is jártas, nekem 10 évig volt krónikus, állandóan visszatérő fertőzésem, fél év alatt tünetmentessé tett, azóta eltelt újabb 1 év, nem jött elő fenntartó terápia mellett, most más nyavalyával kezel, de maximálisan bízom benne. 10 év alatt több nőgyógyász látott, mint férfi, én csak benne bízom, meglehet, elfogult vagyok, de keress rá a neten, azért sokaknak bevált.
2019. ápr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!