Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr Rencsi Márta nőgyógyász...

Dr Rencsi Márta nőgyógyász vélemények?

Figyelt kérdés

Miskolci magánrendelő érdekelne

Kedves a doktornő?

Megéri elmenni hozzzá?


2021. jún. 13. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Érti a dolgát
2021. jún. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%

Ismerősöm volt nála.

Elmondása szerint a vizsgálat gyors, és személytelen volt, a panaszokra egyáltalán nem figyelt, egy ultrahangot sem csinált, így feltáratlan maradt a probléma, ami ebben az esetben egy méretes mióma volt.

Ha valakinek kisebb problémája van, (fertőzés, fogamzásgátlás stb) lehet, hogy jó.

2022. febr. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%

A honlapján a mióma kapcsán azt írja, hogy ultrahanggal "elsorvasztható" az izomdaganat.

Kb.eddig tudtam komolyan venni, ezek után már nem.

2022. márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 boma204 ***** válasza:
41%

A lányomat vittem el hozzá. Gondoltam amolyan falubéli áttételesen"ismerős", ráadásul nő, hogy klassz lesz.

Neki ez volt az első nődoki élménye.16 éves.

Nagyon megbántam. Személytelen, barátságtalan,tárgyilagos, rideg,futószalagos, lehúzósan drága. 15 percenként mennek hozzá, amit ezek után nem értek. Nagyon nem ajánlom.

Ráadásul a problémánkra olyan megoldást adott, ami pont, hogy nem ajánlott. Szóval szakmailag sem tudnám azt mondani, hogy érti a dolgát. Sajnálom.

2022. okt. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!