Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túlzott nemi vágy nőknek?

Túlzott nemi vágy nőknek?

Figyelt kérdés

Már több mint két éve nincs szexuális életem. Az alkalmi szex nem az én világom, párkapcsolathoz pedig nem találok hozzám illő férfit. De hónapok óta egyre erősebb a nemi vágy bennem. Ovuláció idején pedig megrosszabb. Olyankor el se hagyom a lakást, mert képes lennék az első férfira rá rá menni az utcán. Azt gondoltam, hogy a rendszeres maszturbálás segít, de az csak rontott. Képes vagyok naponta hatszor is önkielégítést végezni. Hatással van a mindennapokra és egyre bosszantóbb. Ezt hogyan lehet orvosolni úgy hogy ha nincs partnerem és alkalmit se szeretnék?

24/L


2021. jún. 13. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Írj és megoldjuk a problémát🤭
2021. jún. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Pszichológus tud segíteni.

Ez hosszútávon az életminőséged rovására fog menni ha nem kezelteted.

Nekem is magasabb a libidóm peteéréskor, mint mindenki másnak, ez természetes, de az már nagyon nem az hogy napi hatszor maszturbálsz.

2021. jún. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Ha zavar, keress más olyan tevékenységeket, amik megnyugtatnak, levezetik a stresszt, kikapcsolnak. Pl: sport, futás, stb

Ez egyébként csak rosszabb lesz, a szexuális vágy általában 30-40 éves korig egyre csak fokozódik. Főleg, ha nem vállalsz gyereket - az valamennyire megölné a romantikát, ha hullafáradt vagy miatta. :D

2021. jún. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Hű ez igen. Én pár hónapja nem szexeltem, mert a párom a Dunántúlon dolgozik. Nekem is nagyon hiányzik már. De a napi 6 maszti jó sok. Én napi egyszer csinálom. Ha nagyon kívánom a szexet akkor max 2x, de sokszor már azután is érzékeny a csiklóm.

Nem tudsz vibràtort beszerezni? Vagy nem tudom hogy végzel önkielégítést. Màrmint mivel. :D Amúgy a szexet semmi sem pótolja sajnos. De én még ujjazni sem tudom úgy magam, ahogy a baràtom szokott pl.

A rendes behatolást meg nem nagyon lehet helyettesíteni. :(

Én is nemsokára masztizok egyet mert lassan a falat kaparom. Sajnos szar helyzet.

Kitartást!

26N

2021. jún. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valami jó fej, megbízható férfi barátod nem tudna néha segíteni rajtad? Az se nem párkapcsolat, se nem alkalmi...
2021. jún. 15. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nagyon pszhihologus meg férfi aki sima barát,osztálytárs,szomszéd.normális szexh iányod van
2021. okt. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!