Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elvesztettem a szüzességemet,...

Elvesztettem a szüzességemet, kedden megyünk orvoshoz.14 évesnél írnak fel fogamzásgátlót? Meg fog vizsgálni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

valószínűleg megfog vizsgálni.

írni fog fogamzás gátlót is,bár még nagyon-nagyon fiatal vagy,de inkább felírják,minthogy abortuszra menjél vissza.

2010. aug. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Egy normális ember 17-18 éves koráig még szűz.
2010. aug. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos az már a múlt....manapság már 14évesen szűlnek.
2010. aug. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A kötözködőknek üzenem, hogy szerencse, hogy a kérdezőnek több esze van, mint nekik, és inkább elmegy orvoshoz, minthogy baj legyen.

Az ilyenekből lesznek olyan anyák, mint az enyém, mikor tanácsot kértem, hogy egy tartós kapcsolatban hogy védekezhetnék, annyit mondott, "ne csináld", és nem segített.


Igen, kérdező, meg fog vizsgálni, és indokolt esetben, ha nincs kizáró egészségügyi ok, fel is fogják írni a tabit. Bár elég fiatal vagy, kérdéses, hogy a méhed milyen fejlettségi állapotban van.

2010. aug. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18:05!Te nem a rokona vagy a kérdezőnek?mert azon a szinten lehetsz.
2010. aug. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16év alatt csak nagyon indokolt esetben írják fel, és elsősorban nem fogamzásgátlás céljából. Eléggé tönkretenné még a szervezetedet. Van annyi más módszer... És igen, azért legalább van annyi eszed, vagy anyudnak, h eszébe jusson a védekezés. És mindenképpen meg fog vizsgálni.
2010. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!