Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan akinek késett a...

Van itt olyan akinek késett a mensese covid oltás után?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sinopharmot kaptam, nemrég olvastam, hogy több embernél okozott zavart a ciklusában. Az érdekelne, hogy kinek mennyivel tolta el

2021. jún. 15. 07:15
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Én szputnyikot kaptam. Az első után hamarabb jött meg két nappal, a második után késett két napot. Az első után bő vérzés volt, ami nálam nem szokott mivel fogamzásgátló tablettát szedek. A második után pedig még a szokásosnál is kevesebb volt és rövidebb ideig is tartott. De pl a húgomnak, aki szintén szputnyikot kapott, az első után egyáltalán nem jött meg. A második oltás után viszont rendben.
2021. jún. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Igen, rengeteg embernek.
2021. jún. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Első pfizer után 37. napon vagyok, egyelőre semmi jele, hogy meg akarna jönni. Mondjuk nekem a 28 és a 35 nap is teljesen normális ciklus, szóval még nem késik olyan sokat ha úgy vesszük. Egyébként minden vakcinánál lehetséges rövidtávon menstruációs zavar, ne aggódj, ettől még minden rendben van:)
2021. jún. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit sikerült megnyugodnom. Most az egész ciklusom kicsit másabbnak tűnt(minden fertőzés vagy egyéb nélkül) most pedig késik.
2021. jún. 15. 10:42
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

"Kiesett a méhét" olvastam. Oké.


Nekem pár napot csúszott csak, semmi extra, belefér, és minden normális.

2021. jún. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Nekem első Sinopharm után 17 napja késik
2021. jún. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Nekem azóta korábban jön meg

29n

2021. jún. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sok embernek azért kérhetett,mert nagyon pánikoltatjak az oltasellenesek az oltott embereket :(

És stressz hatására azért sok mindent befolyásol.



Nekem napra pontosan jött meg (24-26 között szokott lenni.


(Sputnikot kaptam)

És aznap kaptam a másodikat,mikor megjött.

Azóta megint megjött a szokott időben

2021. jún. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!