Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Zselés, kocsonyás állagú...

Zselés, kocsonyás állagú folyás előfordulhat akkor is ha nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Peteérésem van, ilyenkor mindig több váladékom van, átlátszó és nyúlós. Még sosem történt ilyen, de tegnap este átlátszó, színtelen, zselés állagú váládékom volt. Nem a megszokott állagú, sokkal zselésebb. Átlátszó és szagtalan.

Utána olvastam és mindenki, aki ilyet tapasztalt az babát várt. Én nem készülök ilyesmire és folyton védekezünk.

A kérdésem az, hogy előfordult már-e valakivel aki nem várt babát?



2021. jún. 17. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt már hasonló, és szűz vagyok.
2021. jún. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha terhességre gyanakodsz tesztelj,vagy meny nőgyogyászhoz.védekezés mellet,becsuszik a baba kicsi az esélye, 1%
2021. jún. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
33 hetes terhes vagyok, de ilyen váladékra nem emlékszem. Ellenben terhesség előtt volt ilyen néha.
2021. jún. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A terhesség inkább bő, vizes állagú folyással jár. Nem érdemes kombinálni 500Ft 2db teszt, ennyit megér, hogy nyugodt legyél.
2021. jún. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat :) mindenképp fogok tesztelni
2021. jún. 17. 09:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Peteereskor meg nem lehetsz terhes. Ha most termekenyulne meg a petesejted akkor is meg 1 het a beagyazodas addig a tested semmi jelet nem kuldene.

Szoval ne aggodj, ha vedekeztek tuti nem vagy terhes

2021. jún. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi volt?
2021. júl. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Bocsi a késő válaszért. Semmi.

Előfordult azóta talán egyszer de semmi.

2021. nov. 24. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!