Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 45 éves nő vagyok.Jó pár...

45 éves nő vagyok.Jó pár napja csip a vizeletem, ha kell akkor nehezen is bírom tartani már mi lehe nincs partnerem.milyen gyógyszert vegyek?

Figyelt kérdés
2021. jún. 18. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg az orvosod.
2021. jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
79%
Felfázás?
2021. jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Hólyaghurut. A legjobb erre a Monural, de az receptre van. Recept nélkül szóba jön a Rowatinex vagy a tőzegáfonya kapszula.
2021. jún. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Menj el tenyesztesre urologushoz.

A felfázás csak egy lehetseges ok, csak felesleges ab kura kesz addig a tobbit.

Szedj addig algopirint, vagy analgesint, es igyal sokat.

Mikor volt utoljara partnered?

2021. jún. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Hugyúti fertőzés. Ezt hívja a köznyelv "felfázás"-nak, de igazából ez egy baktériumfertőzés.

Össze lehet szedni úgy, hogy pl. a hüvelyben élő baktériumok a hugyutakra kerülnek (amit a közösülés nyilván elősegít), de ez nemfeltétlen szükséges hozzá. Középkorú nőknél fellépő hormonváltozások önmagában is hajlamosabbá tehetnek rá.

Háziorvos ad rá gyógyszert, urológushoz csak akkor kell fordulni, ha a probléma nem múlna el ennek hatására, vagy többször visszatérne.


A sok folyadék fogyasztása jót tesz, mert kimossa a hólyagból a baktériumokat, az említett tőzegáfonya kapszulának a megelőzésben van szerepe.

2021. jún. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehat egy hugyuti fertozeshez, sot, huvelyi fertozeshez sem kell szexpartner.
2021. jún. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!