Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hova kell kenni a Hüvelygomba...

Hova kell kenni a Hüvelygomba elleni canesten-krémet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mármint azt tudom hogy "oda le" de az egész "területet" vagy csak egy részét, ahol viszket, esetleg valami más! Mert máma délutántól Sokszor viszketek ott lent, és arra tippelnék hogy Hüvelygomba! Szerintetek mi lehet?
2010. aug. 25. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én múlt nyáron voltam kénytelen ezt a procedúrát végigjátszani.. és nekem a kisajkaim viszkettek, és a hüvely bejárata... Ott kend.. De bele ne kend, oda a kúpot szabad max. (Ez utóbbi csak a Canesten kombiban van, krémmel.) A vénuszdombot, és kívül a nagyajkakat felesleges kenni.
2010. aug. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Hogy milyen fertőzésed van, azt ne tippelgesd, azt még maga az orvos sem "tippeli", hanem kenetet vesz és laborba küldi, márpedig jobban ért hozzá, mint te...


Amúgy én is használtam már Canestent, én a biztonság kedvéért az egész lenti részt bekentem vele, biztos átmentek a bacik máshova is, attól, h csak a hüvelynél viszket...


De menj orvoshoz inkább, ha nem múlik el a viszketés!

2010. aug. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen se BE,csakis kívülre,a viszkető területre (gombás fertőzés esetén a kisajkak)!


De a viszketés nem feltétlenül jelent gombás fertőzést(ahhoz társul hüvelyi viszketés/fájdalom és túrószerű sűrű folyás is),és ha fölöslegesen használod a Canesten-t,többet árthatsz vele,mint használsz,mert kiirtja a bőrön és a nyálkahártyán található természetes baktériumflórát.Úgyhogy csak óvatosan!

2010. aug. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát Nincs semmiféle "túrós folyás" meg semmi, csak viszket! Akkor inkább nem próbálom meg, hátha elmúlik, de ha még 2 hétig ilyen lesz, akkor viszont bekenem! Köszi a tippeket!
2010. aug. 25. 23:20
 5/6 anonim ***** válasza:
36%
és mi lenne, ha elmennél egy nőgyógyászhoz és kapnál megfelelő kúpot és pár nap alatt elmúlna? ja, ehhez ész is kéne, mi?
2010. aug. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

"...de ha még 2 hétig ilyen lesz, akkor viszont bekenem..."

Kedves Kérdező! Miért jó két hétig szenvedni, utána pedig otthon kenceficézni ahelyett, hogy nőgyógyászhoz mennél és megfelelő kezeléssel néhány nap alatt meggyógyulnál? Hidd el, az orvos nem mumus, sokat tanult azért, hogy neked (is) segítsen, ha baj van.

2010. aug. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!