Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba lehet? Nyáron...

Hüvelygomba lehet? Nyáron volt már nekem. De aztán elmúlt mert kentem Canesten krémmel.

Figyelt kérdés

Nem tartott sokáig.Most járok úszni is és szerintem megint van, mert viszket és ha megdörzsölöm utána ég és fáj.

Most kenem kb. másfél hete de még nem vettem észre nagyobb változást.Ennek lehet az az oka h volt mikor kihagytam alkalmat h bekenjem ? Köszönöm előre is!


2011. márc. 15. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:

nem, ennek az az oka, hogy kened a szar Canestennel, mikor azt sem tudod milyen kórokozó okozza, még ha gomba is, rég rezisztens szinte mindegyik arra a vacakra, mert boldog-boldogtalan orrba-szájba keni vele magát


MENJ ORVOSHOZ!

2011. márc. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha kívül kened azzal nem mész semmire, max viszketésed enyhül, de a baj belülről jön, ott kell kezelni- erre a módszer a hüvelykúp. Nőgyogyó felkeresése javasolt (ő ír receptet), vagy doki nélkül Canesten hüvelykúp, de ott már tutinak kell lenni a diagnózisban.

Egyébként az alamuszi gombának nem a viszketés a fő jele, hanem a csúnya, fehér darabos váladékozás.

2011. márc. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz és azt használd, amit felír.
2011. márc. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
másfél hete ?:O nem elég a krém. minél hamarabb menj el orvoshoz nehogy nagyobb baj legyen belőle. nekem volt olyan h a doki csak három nap múlva tudott fogadni és azt mondta h rég látott már ilyen durva gombás fertőzést. pedig én is kentem mert akkor még nem volt kúpom.
2011. márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!