Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez hüvelygomba? A Canesten jó rá?

Ez hüvelygomba? A Canesten jó rá?

Figyelt kérdés
Ég, viszket, néha még fáj is. Pici fehér színű hólyagocskák vannak rajta. Néha kellemetlen szaga van, fehér folyással. Bekentem Canesten krémmel, az jó rá, ugye.
2011. júl. 14. 14:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
csak a hólyagok nem stimmelnek, ha 2-3 napon belül nem múlik, mindenképp menj orvoshoz! Jobbulást.
2011. júl. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy gomba, és nem biztos, hogy ha gomba, akkor jó rá a canesten. Ne kezelgesd saját magad, inkább menj orvoshoz, mert az is lehet, hogy többet ártasz, mint használsz a canestennel.
2011. júl. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát nem biztos, a gomba általában színtelen és szagtalan folyással jár, de nehéz látatlanban megmondani. Valamint nem is minden gombára jó a Canesten. Ha mégis gomba lenne, amire jó, akkor is szükséges lenne a hüvelytabletta is. Csak a krém nem valószínű, hogy végleg elmulasztja.

3 nap alatt el kellene múlni, ha nem múlik, doki.

2011. júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az egészséges folyás jár szintelen, szagtalan folyással.

A gombára a kisség bűzös, fehér, túrószerű darabos folyá jár.

Mindenesetre a gombának nem tűnete az apró hólyag.

Szerintem nem gombád van, én nem kenegetném canestennel, hanem még hétvége előtt elmennék orvossal.

2011. júl. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha hólyagos, lehet nemiszervi herpesz is, úgyhogy sprint a doki!
2011. júl. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha hólyagok vannak, akkor ne várj két-három napig. Szifilisz esetén 2-3 napig tartó hólyagok vannak, ami elmúlása után nincs mást tünet, csak jóval később. Érdemes azonnal elmenni a nőgyógyászhoz.
2011. júl. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is a dokit ajánlom, a fent felsorolt dolgok miatt.
2011. júl. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj dokihoz, mert nem biztos, hogy hüvelygombád van, viszont csak ő tudja megmondani, hogy pontosan mi bajod.
2011. júl. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez nem gomba. Menj orvoshoz.
2011. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mindenképpen megfogadom a tanácsokat, köszönöm. Az orvost is meglátogatom.
2011. júl. 14. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!