Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek ciszta műtét után...

Petefészek ciszta műtét után mi változott meg? Milyen változást észleltetek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 20. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy 13cm-s bevérzett cisztám volt,laparoszkóppal műtőttek ,nekem tulajdonképpen annyi változás volt ,hogy nem kívánom annyira a szexet azóta,meg rövidebb a mensesem.
2021. jún. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A télen műtöttek, 4 cisztám volt, 11 centis a legnagyobb, 2 dermoid. Rövid ideig beállt a menses, viszont 3 hónap alatt ismét növesztettem egy majdnem 5 centist.
2021. jún. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Fuj utolso ez nagyon undi
2021. júl. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Kiújult 😕
2022. okt. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dermid az gci undorito
2022. okt. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Marcselló 70 válasza:
Nekem 1 hete a bal petefészkemből,laparral vettek ki 6x4cm cisztát petevezetőkkel együtt.(52)A doktornő indoklása:A petevezetők kivételére azért volt szűkség,mert ott alakul ki a rosszindulatosság.Van már két felnőtt gyermekem,és már túl vagyok a menopauzán is. Ma voltam varratszedésen.A sebek szépek,alig láthatóak,de az alhasam még fáj,főképp reggel mikor WC-re kell menni,akkor nagyon.Még gyenge vagyok,de remélem egy hét és felépülök,mert mennem kell dolgozni.:(
2023. máj. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fuuuuuj
2023. jún. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rigo-teak ***** válasza:
2/7 életmódban min változatott?
2023. jún. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!