Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, ha valószínűleg...

Mit csináljak, ha valószínűleg a táborban fog megjönni?

Figyelt kérdés
Kedden megyünk ilyen biciklis táborba, ahol valószínűleg nem nagyon tudnám cserélni a betétet. Plussz még fürödni is fogunk, amihez persze nem elég a betét, tampont pedig még sosem használtam ezelőtt. Már kb 2 hónapja nem jött meg, és a naptár azt írja, hogy június 27-én fog megjönni. A tábor ideje: június 22-28-ig tart. Mit csináljak szerintetek? Valaki esetleg valami tippet?

2021. jún. 21. 00:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%

Ha pont akkor jön meg akkor azt ajánlom; hogy próbáld ki a tampont. Tudom sokan ellene vannak és fel is vagyok készülve a lepontozásra.

De egyrészt mindenkinek saját döntése mit használ.

Illetve én most nem azt tanácsolom neked; hogy innentől kezdve mindig használd is, hanem csak ebben a helyzetben amikor “életet menthet”. Nekem egyszer aznap jött meg amikor mentünk volna a hegyekbe kirándulni a nagyszüleimmel. Igaz akkor nekem már beállt, illetve akkorra már elég sok volt. Lehet az elején neked nem lesz még sok. De en pl azt a túrázás nem úsztam volna meg szárazon egy betéttel.

Ha sok van szerintem erre az esetre célszerű a tampon használata is a betét mellé.

2021. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a kretén, aki egy ilyen kérdést jelenteni akar?
2021. jún. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

11-es, köszönöm szépen a választ. Csak az a baj h én még sosem használtam tampont és nem is tudom hogy kell. Lehet elviszek egy párat, mert ki tudja.

12-es, én sem tudom miért akarják jelenteni. Nem is voltam senkivel bunkó, tehát teljesen nem értem.

Amúgy megyek készülődni, mert mindjárt indulunk.

2021. jún. 22. 06:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!