Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes?

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Megszakítással voltunk együtt a barátommal május 29én. Május 30án bevettem egy 120 órásat. A menstruacióm késik már 5 napja, 37 ciklus napnál tartok már. Tegnap egy csepp barnás folt volt a bugyimon, ma már élénk rózsaszínes, szintén egy csepp. Sosem történt még ilyen. Ma csináltam egy tesztet délutáni vizeletből, negatív lett.

Történt már hasonló valakivel?

Vettem már be tablettát korábban is, sosem történt még ilyen, mindig rendesen megjött. Lehet baj ?



2021. jún. 21. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem.

De azért csinálj még tesztet.

És ha nagyon nem akarsz gyereket, ne bízd arra hogy "időbe kiveszi".

2021. jún. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

A tabletta azert ossze tudja kavarni a ciklusodat. Az, hogy elozoleg nem tortent ilyen, nem jelent semmit. A teszt negativ, nem vagy terhes, ennyi kesesnel mar kimutatna egyebkent.


Ha nem akartok gyereket, akkor konyorgom vedekezzetek normalisan. Ez nem cukorka.

2021. jún. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy szeded az esemény utánit, mint más a fruttit, aztán csodálkozol, hogy nem jön meg időben. Ha nem akarsz gyereket, védekezz!
2021. jún. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

45 éves vagyok, mindig óvszerrel védekeztem. Soha nem vettem be esemény utáni tablettát, mert mindig működött az az egyszerű dolog, 30 év szex után.

Nem vagy terhes, de ekkora hormon dózis több havi problémát okozhat.

2021. jún. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az oké, utolsó, de ti óvszerrel védekeztetek, a kérdező pedig eleve úgy kezdi a kérdést, hogy megszakítással voltunk együtt...
2021. jún. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Remélem tud valaki segiteni! Pénteken 13 környékénvoltam együtt barátommal szerintem peteérésem környékén voltam. De megtörtént a baleset. Másnap 13előtt sikerült bevennem az Escapelle- t. Honnan lehet tudni hogy hatott- e! Nagyon izgulok!
2021. jún. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Onnan hogy megjon a menstruaciod.. es negativ lesz a teszt..

Teherbeeseskor is verezhetsz de az kevesebb lesz mint a menstruacio, rovidebb ideig tart, de ugyanugy gorcsolsz. Szoval csak a teszt utan mehetsz biztosra. De azt se tul koran csinald meg, mert akkor negativ lesz akkor is ha terhes vagy. Ha mondjuk 12-18ig kene meglennie (csak pelda) akkor olyan 20a korul mar tuti kimutatja.

2021. jún. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Időbe vettem még be az Escapellet szerintem! Ez mennyire szokott hatékony lenni?
2021. jún. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En vettem be esemeny utanit (igaz nagyon hamar kb 12 ora mulva) es nem lettem terhes 😊 annyi h abba a honapba megjott utana is tehat 2x menstrualtam dehat nem csoda azert az komoly gyogyszer🤷🏽‍♀️
2021. jún. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Köszönöm segítséged remélem hatékony lesz a pirula! Mégegyszer köszi!😊
2021. jún. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!