Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi pécsi nőgyógyászokról?

Figyelt kérdés
Dr. Gelencsér Márta,Dr. Schunk Erzsébet. A szakrendelésük valóban a Veress Endre utcában van? Időpontot a recepción keresztül lehet kérni? Abban az esetben is mehetek hozzájuk, ha nem pécsi lakos vagyok?Illetve fogamzásgátló iratásakor elküldenek még valahova?
2010. aug. 26. 03:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak Dr. Schunk Erzsébetet ismerem, de kedvelem, bár nem hozzá járok, férfi orvosom van. Alacsony, mosolygós, kedves nő, jó szakember. Valóban a Veress E. u.-i épületben van a rendelésük. Időpontot tudsz kérni telefonon is, a : 06 72 256-712-es számon, ill. személyesen a recepción. Mehetsz hozzájuk, akkor is, ha nem vagy pécsi, de huzamosabb ideig itt élsz, pl. egyetem miatt, és nincs lehetőséged a problémáddal hazautazni. Taj kártya nagyon fontos, legyen nálad! Fogamzásgátló írásakor, ha helyesen járnak el, akkor kérnek vérvételt és egy alap vizsgálatot, hogy minden rendben van-e, és nincs semmi, ami miatt nem szedhetnéd. Remélem tudtam segíteni!
2010. aug. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, segítettél! Nagyon szépen köszönöm:)
2010. aug. 26. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!