Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem megyek el dokihoz baj...

Ha nem megyek el dokihoz baj lesz?

Figyelt kérdés

Szerintem elkaptam valamilyen fertőzést, mert sárgás folyásom van, és néha viszket :S

16 éves vagyok, és nem akarok elmenni orvoshoz!!


2010. aug. 26. 10:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Pedig kicsi az esélye, hogy magától elmúlik! Miért félsz az orvostól? Nem olyan nagy ügy ám! Menj el, és hamar túlleszel az egészen!
2010. aug. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nagy bajt okozol saját magadnak, ha nem kezelteted! Súlyos következményei lehetnek! Meg kellene érteni, hogy az orvos segíteni akar, és nem élvezetből nyúl a lányok/nők puncijához!
2010. aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Szóltam anyukámnak, megkértem, hogy kérjen nekem időpontot, erre ezt mondta : "Jajj, minek, mindenkivel előfordul, biztos a strandolástól. Majd elmúlik."
2010. aug. 26. 10:57
 4/21 anonim ***** válasza:

pedig menjél orvoshoz!

ha anyukádnak az kell,hogy méhgyulladást kapj a fertőzés miatt és ne legyen unokája:S

menj el egyedül.

semmit nem csinál az orvos amit nem akarsz.csak felír valmit,ne félj tőle,de ha nem mész el tényleg komolyabb bajod is lehet,nem játék.

2010. aug. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Meddő lehetsz, ha nem kezelteted ki magad. Anyukád meg menjen a fenébe, de komolyan. A lánya egészsége ennyire ne számítson neki.
2010. aug. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehet a strandolástól, de nem fog magától elmúlni.


anyukád igen durván gondolkodik. egy egy ilyen fertözés nagyon hamar akár meddöséget is okozhat. ezekszerint többet nem akar unokát.


Szerintem 16 évesen elég érett vagy, hogy bemenj a helyi sztk vagy korházba ahol van nögyógyászati rendelés és elmond a dokinak mi a probléma. Nem kell félned, és a legtöbb sztk-s rendelés is nagyon jó. Még ahova mehetsz és ingyenes a növédelmi központok, ott is rendes rendelés van.

Még van pár nap iskola elött, így könnyen megoldhatod déleött. Anyukádra meg inkább rosszat nem mondok, de nagyon fonotos hogy egy lánynak rendben legyen oda lent minden, mert tini korban alakulnak ki a meddöségek ilyen fertözés miatt.

Gondolom ö sem fogja nagyszßajjal mesélni majd mikor te 30 éves leszel és nem lehet gyereked hogy "hát én nem akartam orvoshoz vinni, ezért lett meddö a kislányom".


sárgás folyás még önmagában rossz nem lenne, de mivel viszket is így biztos magától nem múlik. ha még nem is súlyos dolog érdemes megmutatni egy dokinak.

2010. aug. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Azt mondta anya hogy vesz Canesten krémet, mert mindenki azt használ ilyenkor, és nem fut senki egyből orvoshoz. Az a krém vajon használ?

Viszketni nem mindig viszet, me meg tegnap nem, de tegnapelőtt igen.

2010. aug. 26. 11:08
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ok, akkor menj egyedül. Canestent ne vegyen már a 16 éves gyereknek, honnan tudja, hogy biztosan gombás fertőzésed van? Tegye magát tönkre, ne a lányát, ez nem vicc.
2010. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%

MENJ EL DOKIHOZ !!!

Ne kezelgesd magad. Se anyukád ne kezelgezzes.

16 évesen amúgy is ideje van egy nőgyógyászati vizsgálatnak,főleg ha még nem voltál.

Ne félj tőle, kibírható, jónéhányan túléljük rendszeresen.


3 gyerekes

2010. aug. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Azzal a szar krémmel nagyobb bajt is csinálhatsz. Inkább menj orvoshoz, az majd olyan krémet ír fel ami tényleg használ.
2010. aug. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!