Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Junius 10. én megyek dokihoz,...

Junius 10. én megyek dokihoz, de addig mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szokások fehérfolyásos problémám van.2 hónapja viszket,sok is van és sárgás is.Csak,jun 10.én megyek orvoshoz addig mit csináljak,hogy enyhitsem a viszketést?Már nem birom nagyon rossz :( :( válaszokat előre is köszi!
2011. máj. 24. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Canesten?
2011. máj. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy megpróbálom...
2011. máj. 24. 21:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Addig enyhíthetsz az intim mosakodó folyadékokkal:

pl:


[link]


[link]


A gyógyszertárban kérhetsz belső irrigáló flakont, és pezsgó tablettát mellé. Tudni fogják, mondják el hogy kell használni, rendbe rakja az egyensúly odabent.

Igaz erről a belső kimosakodásról vannak viták...

2011. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hivd fel az orvost, és mondd meg, hoyg mik a tüneteid - ezzel nem több ét múlva kapsz idöpontot. Ha mégis megpróbálják, akkor meg kicsit legyél agresszivabb és ragaszkodj az azonnali idöponthoz.
2011. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Cickafark-kamilla-diofalevel-kakukkfu, ezekbol keszits furdot, ez enyhiteni fogja a tutenetedet. Addig is fogyaszal belsoleg gyogynovenyteat, csalan es zsurlot, az elso cseszevel lehetoleg ehgyomorra, mivel a belso tisztitas most a fontos.

Naponta 4-5 gerezd friss f. hagymat, s ez is gyogyito hatasu.

2011. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hívd fel a dokit és kérj tőle másik időpontot, meg kell neki mondani, hogy sűrgős
2011. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké...Holnap intézkedem :D köszönöm a válaszokat!!!
2011. máj. 24. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!