Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még nem voltam nőgyógyásznál...

Még nem voltam nőgyógyásznál soha. Nemi életet kb fél éve élek. Nem gáz ha még csak most megyek el dokihoz?

Figyelt kérdés

Igazából szégyenlős vagyok és igazán most tudtam rávenni magam :$ :( és felkészültnek érezni..

Nem fog leszidni a doki, hogy miért nem mentem előbb? Amúgy semmi panaszom nincs, csak rákszűrésre mennék.


2011. okt. 15. 15:12
1 2 3 4 5 6
 1/59 annuska20 válasza:
Az jo hogy nincs semmi bajod . Ellenőrzésre azért minden évbe el kellene menned.
2011. okt. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
41%

Sose értettem,hogyha már egy lány elég idősnek érzi magát a nemi életre akkor miért nem érzi elég idősnek magát a nőgyógyászhoz??

Fél év nemi élet után már bőven el kellett volna menned ,még akkor is ha úgy érzed nincs semmi bajod.Tévedés azt hinni,hogy az orvost csak akkor látogathatjuk meg ha betegek vagyunk.

Érdekes az is hogy nem vagy szégyenlős ha szexelni kell,de igen ha 5 perces vizsgálaton kell részt venned.(ahol még teljesen meztelennek sem kell lenned.)

De az orvos ettől függetlenül nem fog letolni,mert neki nem az a feladata hogy leszidjon.

Fel fog tenni pár kérdést és bizony megfogja kérdezni hogy élsz-e már nemi életet ha igen mióta..Talán megkérdezi,hogy mivel védekezel,ha gyógyszerrel akkor bizony megkérdezi,hogy melyik orvos írta fel ha még sosem voltál nőgyógyásznál.De letolni nem fog. Ideje elmenned,és kibírni 5 perc kellemetlenséget..

2011. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:
Igen, elmegyek minden évben ezután... úgy terveztem és úgy szeretném. Csak most így először kicsit még nehéz :)
2011. okt. 15. 15:26
 4/59 anonim ***** válasza:
69%

nyilván azért nem szégyelli magát mikor szexel mert nem egy vadidegennel csinálja,hanem a szerelmével .

az azért teljesen más mint egy idegen orvos előtt levetkőzni stb. stb.

de amúgy nem fog leszidni az orvos ne aggódj.

2011. okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim válasza:
75%
Elmenni mindig nehéz és kellemetlen, nekem legalább is, de ha végeztek, akkor megkönnyebbülsz és örülsz, hogy megtetted.Gondolj erre.
2011. okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó két válaszolónak a bíztatást! :)
2011. okt. 15. 15:33
 7/59 anonim ***** válasza:
75%
dehogy fog letolni! Időben vagy, nyugi. Jó, hogy sikerült magad rávenni. Meglátod, fele annyira sem szörnyű, mint amilyennek most tűnik. :) Sok sikert!
2011. okt. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
26%

Szia!


Teljesen jókor mész el. Rákszűrést azonban felesleges csináltatnod, ha 35 alatt vagy.


Csak nyugodtan és magabiztosan, jól fogod magad érezni utána! A lányok többsége több év után megy el nőgyógyászhoz, vagy ha valami baja van, de a tömegek csak a gyógyszer miatt... nagyon nagy tiszteletet érdemelsz, hogy magadtól mész!


Sok szerencsét!

2011. okt. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
53%
nem az életkortól függ a rák! csináltass mindenképpen, ártsni nem árt.
2011. okt. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
68%

szerintem keress női nődokit, pláne ha szégyenlős vagy és először mész..

talán könnyebb elötte meztelenkedni és terpeszteni, mint egy idegen férfi elött..

2011. okt. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!