Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A melegtől késhet a menstruáci...

A melegtől késhet a menstruáció, illetve lehet lényegesen kevesebb a mennyisége?

Figyelt kérdés

4 nappal jött később meg a menstruációm, csináltam 2 tesztet mind a kettő negatív lett. Előtte való hónapba vették le az éves rákszűrésem, egyenlőre arra várok. Most lényegesen kevesebb a mennyisége éppen, hogy van valami. Ez lehet a hirtelen melegtől?

Ha számít szültem már és 25 éves vagyok, ilyen még nem volt velem.


2021. jún. 24. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem terhes vagy, csak nem az élettársadtól, hanem a szeretődtől.
2021. jún. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de momentán az nincs. Itt nem lenne okom ennek tényét tagadni ha lenne. Nem is ez volt a kérdés. 😁
2021. jún. 24. 08:48
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
A női szervezet nem óramű pontosságú. Sok minden lehet befolyásoló tényező, ilyen a meleg, a stressz... Szóval a kérdésre válaszolva igen késhetett és lehetett kevesebb mennyiségű a meleg miatt. Viszont ha a következő hónapokban is ezt tapasztalod, akkor lehet hogy jobb ha felkeresel majd egy dokit. Addig viszont nyugodj meg.
2021. jún. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Nagyon szépen köszönöm a válaszod. Augusztusban kell vissza mennem, akkor mindenképp rá kérdezek erre. 😊
2021. jún. 24. 09:46
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
Én áprilisban kaptam oltást, azóta heteket késik. Nem tudom a melegre fogni, tavaly is volt meleg, mégsem késett. Persze lehet nálad akár attól is, vagy ki tudja, bármitől.
2021. jún. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mivel melegebb idő van, biztos többet iszol

Attól késhet is kicsit, és kevesebb is lehet

2021. júl. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!