Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A vakcina befolyásolhatja a...

A vakcina befolyásolhatja a menstruációt?

Figyelt kérdés
Amikor az első adag Pfizerem kaptam akkor épp megvolt, de nem tapasztaltam semmi érdekeset. A másodikat azon a napon kaptam amikor meg kellett volna jönnie. Nálam egy ciklus általában 25nap,most úgy a 36.nál járok és semmi. Persze egy kimaradt mensi nem a világ vége, csak meglepődtem mert nagyon rég volt nálam ilyen utoljára,és másra nem nagyon tudtam gondolni elsőre. Terhesség, stb kizárt. A "tünetek" amik szoktak nálam lenni ugyanúgy megvannak (mell feszülés, enyhe görcsök, hangulat ingadozás). Néhány ismerősömtől is hallottam hogy náluk is előfordult ilyesmi oltás után pl pont hogy hamarabb jött meg, erős vérzés stb, de van aki február óta nem menstruál, mióta megkapta az első oltását.
2021. jún. 23. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az oltás utáni menstruációban lehetnek változások, ezzel az orvosok is tisztában vannak. Viszont az, hogy valakinek 4 hónapja nem jön meg nagyobb valószínűséggel véletlen egybeesés, mint az oltás mellékhatása.
2021. jún. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

Még az is, ha csak oltottak közelében van huzamosabb ideig egy oltatlan. Egy kolléganőm januártól márciusig nem menstruált, másoknak az orruk vérzett...

[link]

2021. júl. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!