Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A 28mm-es petefészek ciszta...

A 28mm-es petefészek ciszta fájhat?

Figyelt kérdés
Voltam hasi uh-n ott derült ki,h van,nőgyógyászhoz csak ezután megyek. Most járok a mensi 5.napján és pár percig tartó enyhe nyilalás volt a bal petefészeknél ahol a ciszta is van. Kérlek irjatok valami biztatót ezzel kapcsolatban mert mióta tudom,hogy van ott valami rettegek 😥 Már mindent elolvastam a műtéttel kapcsolatban.

2021. jún. 25. 17:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem nagy. Tulajdonképp a határon van, hogy egyáltalán ciszta-e. Funkcionális petefészek cisztáról van szó? Tehát túlérett tüsző? Így mondta az orvosod?

Persze, akár ez is fájhat kicsit. De 99%, hogy el fog tűnni.

2021. jún. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Cisztàval 100 èvig lehet êlni.
2021. jún. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

OK, de nem ezt kérdezte. Meg nagyon nem kellemes, ha mondjuk elönt tőle a vér, ciklus zavarod van, fáj a hasad...

De nem 28 mm-nel van ez, hanem 40-50 mm átmérő felett.

2021. jún. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
az ultrahangos orvosban nem vagyok biztos h annyira ért ehez mint egy nőgyógyász de amúgy az van az ultrahangos papírra írva,hogy valószínú fulliculus
2021. jún. 25. 17:45
 5/16 anonim ***** válasza:
Ultrahangos orvos kicsit tuloznak mindig. Nekem is a vesekönèl.
2021. jún. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

4-es Ha a nőgyógyászod nem ért az ultrahanghoz, és/vagy nincs készüléke az előfordul, ez attól függ, hogy milyen szakterület érdekli, és milyen lehetőségei vannak. UH-s orvos sokkal tapasztaltabb!

Ekkora ciszta, ha folyadékkal telt, akkor semmilyen kezelést nem igényel, fel fog szívódni, menstruációval ürül. 3 hónap múlva visszahívnak kontrollra.

2021. jún. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és biztató válaszokat. :) Velem az a baj,hogy mindent túl parázok,már azt is elképzeltem,hogy pár hónap múlva műtétem lesz 🥴
2021. jún. 25. 18:07
 8/16 anonim ***** válasza:
7-es Ezt jó ha belátod, ugyanis a nőgyógyász lehet, hogy már semmit nem fog látni. Keress pszichológust!
2021. jún. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó köszi a felesleges hozzászólást.
2021. jún. 25. 18:25
 10/16 A kérdező kommentje:
A 8-as válaszolónak még üzenem,hogy lehet hogy téged úgy raktak össze,h szarsz a dolgokra,én is szívesen lennék ilyen.. Sajnos ideges vagyok,feszült mert ez a dolog végződhet műtéttel is.
2021. jún. 25. 18:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!