Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor kell felnyomni a Caneste...

Mikor kell felnyomni a Canesten tablettát?

Figyelt kérdés
Már nagyon fáj a vaginám kívülolyan mintha kidörzsölte volna a bugyi biztos gombás fertőzésem van de kivűl fáj, kenhetem Canesten krémmel a vaginámat? Énlegszivesebben már mostfelnyomnám a tablettát szerinteterk lehet? vagy várjam meg az estét
2010. aug. 26. 13:32
 1/3 anonim válasza:
Ha most nyomod fel ki fog folyni az egész. Szerintem várd meg az estét, akkor órákon át fekvöhelyzetben leszel, és tud hatni a kúp tartalma. Addig javaslom, hogy fürödj le párszor, tegyél tisztaságibetétet, és maradj otthon, pihenj.
2010. aug. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én ezt rohadtul nem értem :S reggel volt folyásom mostmeg semmi :S kenhetem a vaginámat a krémmel?
2010. aug. 26. 13:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Kívül bekenheted krémmel naponta 2x, de előtte mosakodj meg.

Csak a kisajkakat és a hüvelybemenetet kend be, belülre ne menjen!

A tablettát csak este, lefekvéskor tedd be, arra számíts, hogy másnap darabokban ki fog "folyni".

2010. aug. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!