Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemtudom mi történik. Ez norális?

Nemtudom mi történik. Ez norális?

Figyelt kérdés
Hello. 14 éves vagyok, és még csak msot jött meg másodjára. De már 19 napja megvan. :O Nemtudom mitől lehet már nagyon zavaró, félek hogy valami gond van. Segítsetek légyszi!
2010. aug. 26. 15:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Irány a nőgyógyász! Ez túl hosszú menstruáció, nem játék, menj orvoshoz, és nézesd meg vele.
2010. aug. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb menj nőgyógyászhoz!
2010. aug. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
:((( Nem akarook. :/
2010. aug. 27. 12:41
 4/13 anonim ***** válasza:

Menj nőgyógyászhoz!!


végzős orvostanhallgató

2010. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
velem akkor volt ilyen mikor megfáztam,de akkor se ilyen hosszú ideig.ez tényleg nem játék,menj orvoshoz,ha megvagy fázva akkor is!
2010. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

:((( Nem akarook. :/


Egy öreg sebész mondta: nincs olyan vérzés, ami egyszer el ne állna...

2010. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
hát ha nem akarsz menni akkor én erre csak annyit tudok mondani hogy szenvedj csak vele ha ennyi eszed nincs hogy már legalább a tizenkettedik napon nem mentél el.
2010. aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyezzünk meg: te elmész nőgyógyászhoz, én elmegyek fogorvoshoz. :) De a tied szerintem sokkal fontosabb.


De először elmehetsz a háziorvosodhoz is, ha benne jobban bízol, és létezik gyermek-nőgyógyász is. Meg elviheted a legjobb barátnődet is pl.

2010. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, tudom hogy muszály lesz csak félek. :S Nem voltam még ilyen probléma miatt. :/
2010. aug. 28. 23:10
 10/13 anonim ***** válasza:
Okés.. akkor most leteszed a félelmedet, és a szégyenlősséged és hétfőn szépen elbattyogsz orvoshoz. 19 napos vérzés komolyan veendő probléma, ezért van kitalálva a nőgyógyászat.
2010. aug. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!