Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha beoltatom magam és nemtudom...

Ha beoltatom magam és nemtudom, hogy terhes vagyok? Mi történik?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

a gyereked is védett lesz elvileg. korábban az első trimeszterben nem ajánlották, de most mr bármilyen idős terhesnek biztosnak nyílvánították az oltást, szóval nem lesz semmi.


ennek ellenére én sem terhesen sem nem terhesen nem oltatnék....már van olyan mutáció ami ellen nem véd az oltás....

2009. dec. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jah, és mivan akkor ha nem a mutációját kapod el, hanem az alapvírust?

Ha már nem véd minden ellen, akkor ne legyél védett egyik ellen sem?

Szerintem, amíg tehetünk vmit, addig meg kell tennünk mindent!

2009. dec. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Bocs, hogy ide kontárkodok: Nekem az a problémám, hogy én be oltatnám magam a h1n1 elenn de rettenetesen meg vagyok fázva most. A baba programmal most lehet sinen vagyunk már, most hátha sikerül. Így be adathatom ha elmulik a megfázás?
2009. dec. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem oltassátok le magatokat minél előbb, az lenne a legjobb, ha menstruáció utáni napon adatnátok be, mert akkor még biztosan nem vagytok terhesek. Én is akkor adattam be.

Utolsó válaszolónak én azt javaslom, hogy beszéljen a nőgyógyászával. De ha esetleg nem sikerült ebben a hónapban a baba, akkor minél előbb oltasd le magad.

2009. dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
beoltattam magam, mensi elött 5nappal vagyok.
2009. dec. 1. 16:35
 6/6 anonim ***** válasza:

10-én oltattam magam, 12-én volt peteérésem, tegnap és ma reggel is pozitív a terhességi teszt.

Két éve próbálkoztunk összehozni a babát, úgy gondoltam, nem irányíthatja minden cselekedetemet az, hogy gyereket szeretnénk. Mellékhatása egyáltalán nem volt, némi izomfájdalom a szúrás helyén, de az mindenkinek volt, aki kapta nálunk, senkinek semmi baja.

2009. dec. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!