Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm, komoly...

Késik a menstruációm, komoly baj lehet ? vagy hormonális probléma ?

Figyelt kérdés

Úgy körülbelül 1hónapja késik a menstruációm. Eddig mindig megjött, maximum 1hetet csúszott mindig. Jelenleg van párom (hosszas ideig nem volt, és nem is éltem nemi életet hosszabb ideig) mindig védekezünk aktus során (óvszerrel illetve sose bennem végződött az aktus a részéről) és már 1 terhességi tesztet is csináltam ami negatív lett.

Eddig körülbelül 2-3évig szedtem fogamzásgátlót mellyel leálltam 2éve. (még fiatalabb koromban írta fel az orvos mivel akkor is rendszertelen volt a menstruációm és iszonyatosan fájni tudd.)

Kissé kezdek aggódni, hogy még mindig nem jött meg, illetve legutóbb icipicit véres volt a váladékom, és görcsöltem is kicsit. Viszont a véres váladék az el is múlt egyből, illetve 2-3nap múlva az enyhén görcsölő érzés is (mint amikor érzem hogy meg akar jönni). Akkor épp pároméknál voltam mikor meg kellett volna jönnie, és akkor volt egy aktus, ami nem tudom közrejátszik-e vagy sem.



UI: Természetesen elfogok menni nőgyógyászhoz.



2021. jún. 29. 11:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyszeri alkalom, de az is megeshet, hogy anyagcsere és hormonprobléma, talán PCOS. Kellene labor és ultrahang. Mindenképp egy jobb nőgyógyászhoz és endokrinológushoz menj, ne sztk-ba, ha lehet, ott ilyesmivel általában nem foglalkoznak... :( Más tüneteid nincsenek? Mondjuk hízás, hajhullás, étkezések után szédelgés, ilyesmire gondolok.
2021. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!