Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonális probléma?

Hormonális probléma?

Figyelt kérdés
17.én este jött meg a menstruációm, nem volt olyan erős, viszont hajnal arra keltem, hogy iszonyatosan görcsölök. Sikerült elaludni, tegnap a vérzésem normális volt, görcsöltem is rendesen, ma viszont elég kevés. Nem gondolom, hogy babás lennék, mert pecsételő vérzésnek nem mondanám, hisz tegnap normális vér volt, színe, állaga is. Viszont ez furcsa, hogy mondhatni a második napon szinte egy betét elég. Áprilisban esemény utánit kellett alkalmaznom, azóta már észrevettem, hogy mintha gyengébb menstruációm lenne. Ez mire utalhat? Csak a tabletta mellékhatása lenne?

2017. okt. 19. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ezt olvastad-e már:

"A szabálytalan, vagy pecsételő vérzést ne tévesszük össze a rendes menstruációs vérzéssel. A rendes vérzés bekövetkezhet egy héttel hamarabb, vagy egy héttel később is, mint ahogy számítunk rá. A vérzés mennyiségét általában nem befolyásolja az esemény utáni tabletta, de néha mégis okozhat erősebb, vagy gyengébb vérzést. Ha a vérzés erősebb, vagy hosszantartó a normálishoz képest, keressük fel orvosunkat."

Nekem egyszer kellett alkalmaznom, nekem is rövidebb ideig tartott.

2017. okt. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, csak azért mégis már eltelt fél év, azért gondoltam, hogy esetleg más áll a háttérben :)

Köszönöm a választ!

2017. okt. 19. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!