Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fog még nőni a mellem vagy...

Fog még nőni a mellem vagy már ilyen marad?

Figyelt kérdés

75A méretű melltartót hordok.

48 kg vagyok és 165 cm.

18L



2021. jún. 30. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőhet még, ne aggódj!
2021. jún. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha hízol, nőni fog a melled. Akkor is, ha terhes leszel.
2021. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

18 eves kor miatt nem nagyon, viszont ugy tunik, 5 kilo hianyzik rolad, es az rengeteget jelent. Ez esetben nemcsak a hizas miatt none, hanem a hormonmukodesed normalissa valna. Latatlanban ez kevesebb a normalisnal, es ilyenkor ki is maradhat a menstruacio, de semmikepp sem jo a noi hormonoknak.

Ha te sem tudod, miert vagy tul vekony, lehet pajzsmirigy tulmukodes is, vagy mas oka. Ki kene vizsgaltatni.

2021. jún. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
55 kg körül voltam de lefogytam nem tudom miért. Lehet kevesebbet eszek mert nem kívánom az ételt. Sosem maradt meg ki a menstruációm.
2021. jún. 30. 20:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
55 kilósan nagyobb volt a melled?
2021. jún. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát egy kicsit.
2021. jún. 30. 21:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálad picivel fiatalabb vagyok és koromhoz képest 70B mellekkel áldott meg az Isten.

Fogadd el magad ahogy vagy, ne a megfelelési kényszer lebegjen előtted, ne másoknak akarj megfelelni, hanem önmagadnak!

Emiatt ne legyél frusztrált!

Van egy ismerősöm 24 évesen akkora mint a tiéd.


L

2021. júl. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18 éves lány vagyok, ugyanúgy 165cm és 48 kg, ugyanekkora mellmérettel. Engem is zavar hogy kicsi a mellem. Próbáltam hízni, elég sokat is eszek, viszont nagyon sokat mozgom is. Mióta van barátom megtanultam elfogadni, ő így szeret ahogy vagyok. A kis mell is lehet vonzó, nagyon sokan ezt preferálják.
2021. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!