Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Laparoszkópia hiszterosztónia...

Laparoszkópia hiszterosztónia műtét után nektek mikor lehetett elkezdeni a lombikot?

Figyelt kérdés
Körbenéznének a pocimban, mert volt pár sikertelen lombikunk és inszemünk. Azt mondte a doki, hogy ha találnak vmit, azokat pikk-pakk meg is oldják. Ez tényleg így megy?
2010. nov. 21. 08:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt hiszteroszkópiám még lombik előtt, ez egy altatásban végzett méhfeltárásnak nevezett dolog, szétnéznek odabent ,hogy mi a helyzet, nekem ott vették észre, hogy méhsövényem van, egyszerűen uh-on nem látták, nem értem miért, a lényeg a doki ott azonnal rendbe is tette, kivágta, utána két napig vérezgettem és ennyi volt. Nálunk a férjemmel is gondok voltak, velem is és így kb fél év volt mire elkezdtek stimulálni, ezután, de nekünk ez volt az első lépés azért volt utána olyan sokára.Átlagos esetben következő ciklus után már csinálják!
2010. nov. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, és bocs rosszul írtam: hiszeteroszkópia.
2010. nov. 21. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!