Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért csinálja ezt a barátnőm...

Miért csinálja ezt a barátnőm amikor menstruál? Szerintetek mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Este addig mondja hogy egyedül akar aludni meg nem megyek ki a nappaliba. Reggel meg elkezd hisztizni hogy már nem szeretem azért aludtam a nappaliba egyedül. Most akkor mit csináljak?
2021. júl. 1. 21:10
1 2
 11/17 anonim válasza:
52%

Bújj hozzá, szeretgesd, ne idegesitsd fel magad

Ne menj ki a nappaliba aludni csak kotekszik

2021. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%

Ne aludj külön, ne dőlj be a hisztinek.

Most mi van akkor, ha látsz egy kis vért? Feleségemnek első éjszaka nagyon erős vézrése volt mindig is.

Gyakorlatilag 3 havonta besikerült egy horrorfilmes vérfürdő az ágyba megismerkedésünk óta, és meg végig is csöpögtette a fürdőig, ha nem ébredt fel időben betétet cserélni. Ilyenkor én is felkeltem vele, próbáltam nyugtatni, mert teljesen befeszült (de nem, ilyenkor nem tudod megnyugtatni :)) ), aztán amíg ő elment fürdeni, én lecseréltem az ágyneműt.

2021. júl. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

8as vagyok. Érdekes, hogy az én válaszom hogy le lett pontozva.

Egészségetekre 😃🤪

2021. júl. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
56%

Ez csak hiszti, meg felesleges kötekedés.


Sok nő simán ráfogja a menzire, hogy hisztis, azért kiabál, meg elviselhetetlen.

De milyen érdekes, hogy csak a párjukkal ilyen, a melóhelyen nem meri ezt megtenni, mert kivágnák ott helyben.

2021. júl. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

14 teljesen igazat írt és nőként mondom, hogy igazat írt. Nem értem a lepontozást.Munkahelyen a főnökkel senki nem mer nagy jelenetet rendezni csak a párjukkal.

Utána ha a férfi megunja akkor meg az a szemétláda.

Nekem is van hogy fáj, hogy szúr és baromira nincs kedvem semmihez. De veszek be gyógyszer vagy ledőlök és jobb lesz. Munkahelyen meg veszek be még több gyógyszert és végig kell csinálni a napot. Tudok én is hisztizni a férjemnek de nem menzeszkor és nem fogom arra, mert ha hisztizek annak oka van.

2021. júl. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A 10-es és a 14-es válaszolóval maximálisan egyet tudok érteni.

Ez semmi más a párod részéről, csupán indokolatlan hiszti. Mert ő menstruál, ki nem szarja le, más is, mégsem küldi el a barátját/férjét, hogy ő aludjon a nappaliban.

Mert az, hogy nem szexelünk menstruáció alatt, az oké, de a különalvás... Van baja a csajodnak a toronyban bőven.

2021. júl. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Sok nő kibirhatattlan a menstruációs idő alatt! Ne foglalkozzál vele.
2023. júl. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!