Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vélemények Dr. Csordás Kriszti...

Vélemények Dr. Csordás Krisztináról?

Figyelt kérdés
Szombathelyi nőgyógyász.
2021. júl. 4. 14:27
 1/1 merenyizs válasza:
Voltam tavaly nála 1x, maszekban. Akkor megfelelt, olyan közepes, kezdő.Idén ismét maszekban mentem volna, de már nem volt hozzá időpont, így SZTK alapon mentem nőgyógyászati vizsgálatra.Épp ő volt, gondolom,a a nevemről talán megismert,de ekkor is elfogadható volt.Miután a vizsgálati eredményért mentem vissza pár hét múlva, ismét SZTK-ba, (kartonzóban érdeklődtem, mikor van női orvos, konkrétan CS K-t mondták, hogy rendel) ekkori látogatásnál már elég negatív véleményem lett róla. Flegma, lekezelő, kioktató volt, amikor kérdeztem, alig válaszolt, ha igen akkor sem normálisan. Tudom, hogy leterheltek az orvosok, de még annyit sem mondott, hogy a leletek alapján mi az eredmény.Lehet, hogy mivel nem fizetős rendelésre mentem hozzá, csak így "potyáztam" TB alapon, már nem járt az emberi hang... Szánalmas.Csalódás, nem ajánlom :/ (legalábbis a viselkedése alapján).
2021. dec. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!