Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha 4-5-6 ora alatt nem telik...

Ha 4-5-6 ora alatt nem telik meg a normal tampon akkor hasznaljak minit?

Figyelt kérdés

2021. júl. 5. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk alapbol cserelni kene 3-4 orankent, persze tudom, erre nem mindig van lehetoseg.

Megprobalhatod a minit, hatha.

2021. júl. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Vagy talán nem is kellene, mert száraz kihúzással nagyon felsérti a hámszövetet. Egy kis vatta helyette, hidd el megéri.
2021. júl. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
#1 nekem egész éjszakára is bent szokott lenni, évek óta így csinálom és semmi bajom. Ezt a tampongyártók találták ki, hogy minél többet használj :D Felesleges kétóránként cserélgetni.
2021. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szivesen cserelnem 3-4 orankent de alig van olyankor valami es faj amikor kihuzom, azert gondoltam a minire hatha az jobban megtelik.
2021. júl. 5. 14:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Intim kelyhet is megpróbálhatod
2021. júl. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as, nem a tampongyartok talaltak ki, mivel konkretan van ejszakai tampon is, tehat ok pont azt nyomatjak, hogy hasznalhatod 12 oraig is akar egyhuzamban. Legalabbis most, regen nem tudom, ez hogy volt.

Velem is volt mar olyan, hogy ejszaka azt hasznaltam, nekem se volt bajom tole, de ha belegondolsz, mindenfele vegyszerekkel kezelik, feheritik, stb, nem tul egeszseges, ha sokaig van bent, de nyilvan mindenkinek ez a sajat dontese.

2021. júl. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!