Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kevesebb menstruáció ,oltás...

Kevesebb menstruáció ,oltás miatt?

Figyelt kérdés
Ti tapasztalatok ilyet? Sokkal kevesebb vérzésem volt és késett 1 hetet a menstruációm . Igazából 1 betét is elég lett volna 1 napra. És összevissza 3 napig tartott az 5 nap helyett.

2021. júl. 6. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon betud kavarni. Nekem nem lett kevesebb, de 9 napot késett, egyik barátnőmnek valami 15öt
2021. júl. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Igen, elôfordul az ilyesmi. Van akinek semmi gond, de van akinél pl késik, vagy tovább tart, vagy mint esetében rövidebb ideig. 1-2 ciklus és helyre jön. Ha nem, érdemes nőgyógyászt felkeresni.
2021. júl. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Nekem azóta kétszer volt menstruációm, mindkettő 1-2 hetet késett és nekem is sokkal kevesebb volt, mint szokott lenni. Ijesztő.
2021. júl. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó. Te melyik vakcinát kaptad ?
2021. júl. 6. 12:37
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
AstraZeneca. De másmilyen oltást kapott barátnőimnél is bekavart.
2021. júl. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem. Nekem is van ismerősöm pár akinek bekavart. De nekik hamarabb jött meg és több verzessel, több ideig is tartott ,egyik sem astrat kapott ,hanem Pfizer,vagy más egyéb.
2021. júl. 6. 14:31
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
nekem szokasos volt, viszont most előbb jött meg 3 nappal, pedig az utobbi honapokban nagyon pontos volt.
2021. júl. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem változott. Pár nappal az Astrazeneca oltás után megjött, időben.
2021. júl. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!