Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Covid elleni oltás kinél...

Covid elleni oltás kinél milyen cikluszavarokat okozott? Mennyi idő után rendeződött?

Figyelt kérdés
Májusban kaptam meg a 2. oltásomat, azóta 2x menstruáltam. Nálam az változott, hogy eddig a 4. nap reggelén még erősebb volt a vérzésem, majd estére már egészen gyenge, az 5. napon pedig már csak pár csepp barnázás volt. Ehhez képest most már a 2 alkalommal van az, hogy ugyanúgy meggyengül a 4. nap végére, de az 5. napon ismét erősebb, élénkpiros vérzésem van. A 6. napra pedig hirtelen úgy elmúlik, mintha elvágták volna. Más is tapasztalt itt hasonlót? Nektek mennyi idő alatt állt helyre a ciklusotok?

2021. júl. 7. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem oltás után 2 hónapig nem volt semmi :( azt hittem, hogy terhes vagyok, nagyon megijedtem. De kiderült, hogy a vakcina sajnos... Azóta helyre állt, más mellékhatása nem volt szerencsére
2021. júl. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Max 2 hónapig "normális" a cikluszavar az oltás miatt.
2021. júl. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Semmi változás. Olyanokat, mint amiről te írsz, mindenféle oltás nélkül is tapasztaltam korábban. Néhány hónapig ilyen a vérzésem, néhány hónapig olyan. Változik a hossza, az erőssége, az egész menete, meg a görcsök. Nekem ebben semmi különös nincs. Lehet, hogy másoknak éveken keresztül mindig pontosan ugyanolyan a menzesze?
2021. júl. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hisztynka ***** válasza:
Nekem sem zavart be. Jún. 28.án kaptam meg a 2. Moderna-oltást, most van meg 4. napja a menzeszem. Rendesen időre jött, a szokásos tünetekkel zajlik.
2021. júl. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!