Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes lehetek vagy kizárt?

Terhes lehetek vagy kizárt?

Figyelt kérdés
2 hónapja kezdett feszülni a mellem,azóta is tart, erek jöttek elő rajta. A montgomery mirigyekből is egyre több jön elő. Kidudorodik a mellbimbóm, érzékeny ,bizsereg. Teljesen átalakult a bimbóm, máshogy dudorodik. Havi vérzéseim az elmúlt 2 hónapban mindössze 1 naposak voltak. A méhem folyamatosan szurkál, feszül, nyom 1 hónapja már. Múltkor a kaja szagától olyan hányingerem lett hogy bele se bírtam kóstolni. Gyakran ébredek mostanában hányingerrel. Ma pedig a mellbimbómra rá volt száradva valami sárga kis cucc. Erre elmegyek orvoshoz, és nem talál semmit!??? Se betegség, se terhesség. Azt mondta teljesen egészséges vagyok. Akkor mégis mi a fene ez ami történik velem?
2021. júl. 8. 15:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes
2021. júl. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy orvos azt mondta vizsgálat, hogy nem vagy terhes, akkor mi hogy tudnánk ezt látatlanban felülbírálni?

Tesztet csináltál legalább? Kémiai terhességed lehetett talán

2021. júl. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az a 22 eves aki allandoan a mellet basztatja, azzal van elfoglalva, ezer kerdest kiirt mar, de egy 300 forintos tesztet keptelen megcsinalni? :DD

Legalabb orvosnal mar voltal, gratulalok, ez fel siker, de neki se hiszel, itt mar oriasi baj van a fejedben. Pszichologust ajanlok kerdezo.

Amugy a valadekozo mell, keves verzes hormonproblemara utal, ezen a vonalon kene elindulni. Biztosan van valami gond, nem azt mondom, hogy nem, de nem terhesseg, az biztos. A hanyinger, stb meg mar psziches tunet is lehet, annyira bekepzeled magadnak, de lehet, hogy a hormonokhoz van ennek is koze, nem tudom.

Nagyon sokszor megkerdeztem mar toled, de soha nem kaptam valaszt, hatha most. Miert nem vagy hajlando tesztelni soha? :DDD

2021. júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem mondta hogy nem vagyok terhes csak azt hogy egészséges vagyok minden rendben van. De akkorsem normálisak ezek a tünetek és azt mondta a méh feszülésre, mindjártmegjön érzésre, és szúrkálásra nem tud vàlaszt adni.
2021. júl. 8. 15:50
 5/19 A kérdező kommentje:
Tessék? :D en nem tettem fel semilyen hasonlo kerdest, es 27 eves vagyok nem 22. Uristen
2021. júl. 8. 15:51
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja persze, nem te voltal, aha, szinte mindig ugyanez a szoveg, altalaban 22 eves voltal, gyorsan oregszel akkor.


Meg el is hinnem tenyleg, hogy mas vagy, ha egy picit mas lenne a sztori, de nem, egyaltalan nem. Sajnos linkelni nem tudok, a legtobb kerdes eltunt, nagyon kar.

Ja es szoval miert is nem vagy hajlando tesztet csinalni? Annyira erdekel, de sose kapok valaszt, miert csinalod ezt velem? :((((


Egyebkent kb 8-9 hetes terhes lennel, ha az lennel, nincs olyan balfasz orvos, aki ezt ne venne eszre :)

2021. júl. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy tesztet, hogy megnyugtasson.
2021. júl. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell bizonygatnom hogy valakivel össze keversz, ez a te dolgod. Úgy látom neked van valami megszálottságod hogy azt hiszed 1 ember használja csak ezt az oldalt kérdés kiírásra😆🤦🏽‍♀️
2021. júl. 8. 16:18
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Oke, de miert nem tesztelsz? :)
2021. júl. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Fogok majd tesztelni, mivel már 2 hónapja mennek ezek a tünetek de mindig vártam hátha elmúlik hogy nincs terhesség. De akkor veszek majd tesztet és csinálok. De én ezt nem értem hogy ha nem vagyok terhes, akkor hogy mondhatja azt egy orvos hogy egészséges vagyok. Az én tüneteim nem normálisak. Minden ismerősöm rávágja hogy biztos terhes vagyok. Meg a tünetek sem múlnak. Nem értem hogy mondhatja azt az orvos hogy egészséges vagyok, arra számítottam hogy cisztát vagy valami gyulladást talál majd, de nem talált. Fogalmam sincs min megy keresztül a testem. Most is bizsereg fáj a mellbimbóm, volt ma többször hányingerem, mellfeszülésem, és méhem is húzódik, szúr, feszül stb.. erre azzal jön az orvos hogy nem tud választ adni. Hát én ilyet nem értem😀
2021. júl. 8. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!