Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombára utaló tünetekkel...

Hüvelygombára utaló tünetekkel mentem nőgyógyászhoz, de a doki azt mondta hogy szerinte ez nem az. Vett kenetet,1 hét múlva kell visszamenni. Mi lehet ez? Van valami hasonló betegség?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Számos fertőzés lehet, nem feltétlen gombás, hanem pl baktériumos. A laborvizsgálat alapján a kitenyésztett kórokozót azonosítják, úgy írják fel neked az antibiotikumot.

Sajnos sok ember kb úgy hiszi, h csak hüvelygombás fertőzés létezik (az van felfújva), pedig neeeeem...

2010. aug. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mik a tüneteid? Ha nem gombás, akkor valószínűleg bakteriális fertőzés. A kettő között nagy különbség, hogy gombás fertőzés esetén fehér, darabos míg bakteriális fertőzés esetén sárgás folyás jelentkezik.
2010. aug. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Baktérium. Ne izgulj, semmi komoly, kúpot fogsz rá kapni. Azért kell a kenet, hogy pontosan megállapítsák, milyen baktérium, hogy a megfelelő gyógyszert kaphasd.
2010. aug. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

a tünetem a viszketés, ami inkább belül érezhető

ja és szűz vagyok

2010. aug. 27. 16:02
 5/5 anonim ***** válasza:
nem gondoltuk hogy a kicsapongo szexualis eleted miatt van ;). Nyugi ez mindenkivel megesik. Én imadok uszni de Sajna erzekeny vagyok az Ilyen szarokra es Mindig beszedek vmi bacit Szoval kabe tobbet jarok nogyogyaszhoz mint egy prosti(nak kellene). A kup meg atmegy szuzhartyan is, foleg hogy a legtobbhoz van aplikator amikor Sztem megkonnyiti. Ha uszodazol akkor nekem azt mondta a doki hogy ugy Lehet az ilyeneket elkerulni hogy betadinba aztatsz mini tampont es azt felteszed amig uszol. Amúgy nekem a feherkes folyasomra mondta már hogy normalis huvelyvaladek, es hogy azert viszketek meg vagyok piros mert vmi illatositott vegyszers anyag irritalja. Abbahagytam az illatositott tisztasagi betet hasznalatat es elmult.... Szoval a gomba tenyleg kisse tul letter marketingelve.
2010. aug. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!